Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Seksualiniai šposai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Seksualiniai šposai būna įvairūs, tokie, kokiųjų tikrai ne visi žino ar moka, o daugelio netgi ir negirdėję niekad visai, ale užtat būtent jais seksualinis gyvenimas gali būti pasmagintas taip, kad nei žmonai meilužio reiks, nei vyrui - meilužės! Ir tiktai išmonės lovoje garantuos jums ištikimybę bei šeimyninę laimę! Taip kad Pipedija čia jums parankios visokių smagybių beigi įdomybių, netgi šokiruojančių kažkiek...

(Coming soon...)