Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Turistai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Turistai - tai tokie vėplos, kurie važinėja po kitas šalis, nes pertekę pinigais ir neturi, kur juos leisti. Taip kad įvairios šalys susikuria specialius turistų mulkinimo verslus, išdidžiai vadinamus turizmo sektoriumi.

Turistai labai gerai neša visiems pelną. Pavyzdžiui, Egipte vietiniai arabai turistams pardavinėja visokius akmenis, aiškindami kad šieji yra nulaužyti nuo piramidžių. Gudrūs italai tuo tarpu dar geriau prasinešę: jie turistams pribarsto skaldytų plytų savo kažkokiame Akropolyje, kaip ir visokie ten graikai. Tuo tarpu olandai pardavinėja turistams narkotikus. Ir taip toliau. Nes turistai už viską moka, kad ir kokį šūdą jiems bepasiūlytum.

Dar turistai nemenkai skiriasi savo pobūdžiu, priklausomai nuo to, iš kokios šalies atvyksta. Štai pavyzdžiui, vokiečiai labai mandri ir pasikėlę būna, vaizduoja, kad viskas jiems čia blogai. O štai kokie nors anglai tai kaip atlekia, tai vieni girtuokliai ir kažkokie ultros. O kai atvažiuoja rusai, tai visi juodai apsirengę, išsikalinėja, kelia skandalus ir keikiasi. O kokie nors japonai tai viską fotkina ir filmuoja be perstojo. O patys lietuviai kai kur nuvažiuoja, tai išvis būna, kad kokius nors fašistinius gestus Olimpiadoje parodo kažkokiems negrams ir paskui būna visaip baudžiami.

Taip kad turizmas yra žmones lavinantis, tautų draugystę stiprinantis ir labai visiems naudingas užsiėmimas, kurį labai rekomenduojame.