Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Piramidės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Daugelis nežino, kaip tos piramidės atrodo iš viršaus, tačiau štai atsirado kažkas, kas nelegaliai su dronu nufotografavo. Tiesa, šita Didžioji Gizos piramidė, kurią matote, yra 150 metrų aukščio, tai drono reikėjo geresnio, nei kokie paprasti tarškučiai.
Čia ta pati Gizos Didžioji piramidė iš šono, kad pasimatytų perspektyva ir tikras jos dydis. Atrodo, kad tikrai nemaža.

Piramidė yra tam tikros formos ir figūros iš 3D erdvės, kurios skleidžia energijas ir sutrikimus, kurie jau pasiskleidę, padaro kokius nors poveikius. Kiekvienas geometrijos žinovas jums gali pasakyti, kad piramidė yra kokia tai pusė nuo tetraedro, o šisai yra deimanto kristalinė gardelė, todėl piramidės yra deimantinė struktūra. Iš to ir kyla visa piramidžių galia!

Pipedija žino nemažai piramidžių, kuriose slypi visokia magija ir mistika, o taip pat kartais dar ir kokie nors žydomasoniai ar iliuminačiai:

Moksliškai dar būna, kad kas nors pasako ir kitą žodį apie piramides - zikuratas. Tai skamba mįslingai ir sukelia dar daugiau klausimų.

Didžiausios pasaulio piramidės

Daugelis įsivaizduoja, kad Egipto piramidės yra pačios didžiausios, bet tai ne visiškai tiesa. Jos yra aukščiausios, bet pati didžiausia piramidė yra kažkur Meksikoje - taip vadinama Čolula (Cholula), kurios pagrindas užima keturgubai didesnį plotą, nei Gizos piramidė. Taigi, actekų piramidės yra didesnės, nei Egipto piramidės. Tiesa, visa ta Čolula yra apgriuvusi, apvirtusi žemėmis ir apaugusi medžiais, tai ne tokia įspūdinga.

Bet iš aukščio tai Gizos piramidė tikrai didelė - ji yra 139 metrų aukščio, o tai reiškia, kad tūkstančius metų buvo aukščiausias pasaulio statinys. Palyginimui, Vilniaus televizijos bokštas yra 326 metrų bendro aukščio, o jo restoranas "Paukščių takas", esantis tame vidurinėje bokšto dalyje esančiame gumbe - jis yra 165 metrų aukštyje. Taigi, net ir pagal dabartinius mastus, Gizos piramidė yra kaip reikiant aukštas statinys. O jei pasižiūrėsim į tūrį - tai jau dėve dėve, Lietuvoje tokio didelio statinio išvis ir nerastume.

Taigi, dėl savo milžiniškų gabaritų ir tūrio piramidės nuo seno visaip dirgindavo žmonių vaizduotę.

Dar žr.

Čia ir daugiau dar informacijos apie piramides yra: