Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Piramidės džinsai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Stilingi Pyramid džinsų elementai - oranžiniais siūlais siūti apsiuvai, geležinė etiketė (beje, rūdijanti), nupieštas kupranugaris, ir svarbiausia - įsižiūrėkite - dar viena etiketė, matoma ant klyno.

Piramidės džinsai - tai buvo tokie džinsai apie 1990 ar gal visgi truputį vėliau, su užrašais ir etiketėmis "Pyramid", kurie turėjo džinsams visai netipišką banankių formą. Pastarosios gi buvo tiesiog kelnės, kurios platėjančios link kelių, bet paskui siaurėjančios - t.y., su bananų formos klešnėmis. Tokios kelnės buvo atitinkančios vėlyvesnių 1980 madą su visu disco stiliumi, tačiau šiuo atveju - visvien kaip džinsai. Vienu metu piramides labai mėgdavo visokie urlaganai.

Skirtingai nuo normalių džinsų, Piramidės būdavo iš tokio ne visiškai džinsiško, šviesaus, tolygesnės spalvos ir kiek plonesnio audinio, tačiau visvien imituojančio džinsus.

Taigi, gavosi dvigubai madingos kelnės - ir banankės, ir kartu džinsai. Negana to, etiketė pas šitus džinsus būdavo ant klyno. Ir dar, negana to, skirtingai nei normalūs džinsai, dėl savo bananinės formos, šieji netrukdydavo muštynėse, nes leisdavo visaip kilnoti kojas, o tuo metu gatvinis karate buvo gana paplitęs sportas.

Piramidės pasirodė išties apie kokius gal 1992 metus ar panašiai, per metus laiko tiesiog užtvindė visas rinkas, kainavo gana brangiai, bet paskui mada labai staigiai baigėsi. Ir kai jau baigėsi, tai per porą metų visiškai išnyko, o galų gale tokius džinsus ėmė nešioti tik bomžai, nes kažkodėl visiems kitiems pasidarė gėda tų banankių.

Piramidės siuvamos buvo Turkijoje, kur dėl nuostabaus šių džinsų populiarumo vieni turkai matyt dar ir kopijavo kitus, tad netgi neaiškus buvo tikrasis gamintojas. Todėl galima būdavo aptikti ir piramidžių iš kitokio audinio, ir su kitokiomis etiketėmis, ir ant jų esančiais užrašais - pvz., "Pyramid", "Pyramida", "Piramide", "Pyramide", "Piramida" ir panašiai. Tačiau pirkėjų tai pernelyg nejaudindavo, nes svarbu būdavo, kad būtų etiketė ir ant klyno, metalinė blemba ant subinės, o taip pat aiškiai matomas kupranugaris ir kampuotos raidės.

Ankstyvuoju Piramidžių laikotarpiu jų nešiotojas dar nešiodavo ir kokį nors Boys megztuką, o taip pat ir Montana laikrodį. Vėlyvuoju Piramidžių laikotarpiu ėmė plisti ir prabangūs laikrodžiai, tiksliau, irgi vienos konkrečios firmos laikrodžiai - Catamaran, kurie su tomis piramidėmis labai gerai derinasi.

O vietoje Piramidžių paskui išplito džinsai Malvinos, tik kad pastarosios jau labiau ėjo tarp moterų, panašiai kaip Piramidės ėjo labiau tarp vyrų.