Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Turkija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Turkija - garsi sekso turizmo šalis, tik kad ne vyrams, o moterims, nes jau senokai pastebėta, kad turkai labai visokias europietes mėgsta ir teikia joms noriai įvairias masažo paslaugas su laiminga pabaiga ir taip toliau. Tad jei jūsų žmona kažkur į Turkiją važiuoja viena ar su draugėmis, tai jau žinokite, ko ji tenai važiuoja.

Gi dar Turkijoje pragyvenimas pigus, o gerai paskaičiavus, gaunasi kad nuvažiuoti į Antaliją dviem savaitėm atostogų prabangiame viešbutyje yra pusantro karto pigiau, nei praleisti dvi savaites kažkokioje nuomotoje skylėje Palangoje. Taip kad pinigus skaičiuojantys taupūs tautiečiai jau seniai Lietuvos pajūrio nemato, o tik po užsienius važinėjasi.

Yra Turkijoje ir keistokų papročių, kuriuos verta žinoti, jei į tenai važiuosite:

  • Moterys nešioja visokias skaras ir galvas apsimūturiuoja, ir kaip joms nekaršta, kai hidžabas viską dengia?
  • Armėnijos tenai geriau neminėkite, o jau apie armėnus išvis geriau nekalbėt, o jei apie armėnų genocidą užsiminsite - tai gali ir nelabai gerai baigtis.
  • Nerodykite turkams Ok ženklo, kai smulius su nykščiu sudaro skylutę, nes čia pagal juos reiškia, kad žadate analinius santykius.
  • Jei norite su kokiais nors turkais normaliai bendrauti, visiškai užmirškite alkoholį - to ne tik islamas neleidžia, bet ir šiaip jiems tai atrodo labai nekultūringa.
  • Nesikrapštykite ir nesišnypškite nosies viešoje vietoje, nes tai yra maždaug taip nepadoru, kaip viešai šlapintis. O jau restorane ar kavinėje - tai juo labiau to nedarykite.
  • Nesikrapštykite dantų kabokuose, nes tai irgi labai nepadoru, panašiai, kaip ir nosį krapštytis.