Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Palanga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai netipinis restorano "Palanga" vaizdas Vilniuje, nes kaip tik žiemą, kai nebūdavo gražu.
Štai puikios pramogos, kuriomis turistai ir poilsiautojai užsiima kartais pajūryje visų aplinkinių smagumui. Tiesa, tokį vaizdą pamatysite nebent visiškai nekurortiniu metu, kai nesezonas, o oro temperatūra tėra kokie +7 laipsniai šilumos.

Palanga - svarbiausias visos Lietuvos kurortas, didingesnis, nei Druskininkai, Birštonas ir Trakai kartu sudėjus. Miestas, kas vasarą užplūstamas visokių turistų: čia visiems jau aišku, kad tikras lietuvis nors kartą metuose, kaip koks ištikimas islamistas Mekoje, privalo apsilankyti Palangoje ir pamerkti snapą Baltijos jūron!

Kitados buvo toks metalistų paprotys - tik atitranzavus, su visomis kožūchomis ir kerzais išsimaudyti gėlame jūros vandenyje. Gaila, bet šis gražus paprotys nyksta, kaip ir paprotys tranzuoti pajūrin, nes lietuviai tampa labai reiklūs ir išdidūs...

Ir 2009, ir 2012, ir 2015, ir 2019, ir 2022 kainos Palangoje - kaip ir pernai, vėl eilinį kartą visur didesnės, nors žadama ir prognozuojama, kad gali būti mažesnės. Palangos verslininkai gi kaip ir kasmet, skundžiasi, kad blogesnių metų dar nebuvę, o žiemą tuntais užpildo bedarbių gretas pašalpoms gauti, kad kitą vasarą vėl užsiimtų veikla.


Restoranas Palanga Vilniuje

Ilgą laiką daugelį vilniečių Palanga džiugino čia pat Vilniuje - ogi bene vienintelis nuolat lauke esantį skyrių turintis kabokas, kuris ne šiaip retkartėm kokį staliuką išorėn iškišdavo, o per visą vasarą lauke aptarnaudavo, atskiroje didelėje terasoje, apsuptoje kažkokių krūmų. Reikia pasakyti, kad netgi nepaisant šūdino sovietinio aptarnavimo, kur klientas būdavo laikomas problema, kurios geriau neturėti, pati vieta ir aplinka buvo pakankamai gera, kad įspūdis visvien pasiliktų neblogas.

Štai tokia buvo toji Palanga, stovėjusi pačiame Bermudų trikampio kampe. Dargi tame kampe, kuris atviriausias ir labiausiai viešas - taigi, nuo čia ir prasidėdavo daugelio vakarinės šėlionės.

Aprašyta daugelio, o ypač, aišku, Ričardo Gavelio, pas kurį šiam kabokui itin daug vietos skiriama, Palanga daugeliui labai įsiminė - vienas iš geresnių ir normalesnių sovietmečio kabokų, kokie tik anuomet buvo Vilniuje.

Paskui jau, kai atėjo Nepriklausomybė, kabokas bandė visaip suktis, tai buvo pirma Bingo žaidimų vieta Vilniuje. Per tai prisitraukė visokios prastos publikos, senesnius lankytojus prarado, o galų gale kažkaip ir nunyko. Galų gale kabokas buvo nugriautas, o jo vietoje pastatytas didžiulis Novotel viešbutis, kuris su Palanga neturi nieko bendro nei vienaip, nei kitaip.


Palanga - nekaltai apšmeižta

Taigi didžiulė 2015 metų naujiena - sako gi, kad Palangos meras ir kokia tai miesto taryba pasipiktino, kad Andrius Užkalnis apie Palangą parašė netinkamai, ir melagingai apšmeižė, jog buduliai ten švaistosi gatvėse, kad Basanavičiaus alėja negraži ir šviestuvai joje negražūs, kad čeburekai atšalę, o alus šiltas, kad visokie nupigę į landynes panašūs būstai netinkami turistams ir kad vienintelė pramoga - tai naktiniai gatvių mardabojai, kylantys tarp girtų treningais vilkinčių poilsiautojų.

Palanga baisiai pasipiktino šiuo šlykščiu Andriaus Užkalnio išpuoliu, išsiaiškino, kad visa tai buvo padaryta pagal konkurentų užsakymą iš Latvijos ir pažadėjo paduoti į teismą, kad atlygintų šimtus milijonų eurų siekiančią žalą.

Pipedija palaiko Palangos vadovus, nes irgi mąsto panašiu entelekto lygiu. Andrius Užkalnis turi būti nors kartą nubaustas už tai, kaip žemina Lietuvą ir paprastus žmones.

Palanga - tai ne šiaip sau miesto didumo turistų spąstai, tai tikras Lietuvos pasididžiavimas!

Įvairios pramogos Palangoje

Pramogų Palangoje nereta - štai pernai daugelis turėjo džiaugsmo žiūrėt į kelias valandas žemyn galvomis kabojusius vaikus, kuriems kone kraujas išsiliejo į smegenis, kai jie nutarė kažkokiais atrakcionais pavažinėt. Atrakcionai sustojo, o niekas liko nekaltas, tik savininkai skundėsi žiniasklaidai, kad juos neteisingai puola kažkas ir jie niekuo dėti.

Štai kitų užtat pramogų yra daugiau - kaip ir kasmet, Baltijos jūra sušyla keletu laipsnių, o druskingumas gerokai padidėja, nes kiekvienas gali nusimaudyti gydomosiose urinoterapinėse jūros bangose, o taip pat, besiturkšdamas, tų sveikatingųjų druskų koncentraciją ir dar labiau padidinti. Nekatrieji, sako, dar ir kitomis trąšomis kartais jūrą patręšia, o viskas visų gerovei, nes patręštoje jūroje geriau auga dumbliai, o jais geriau maitinasi žuvys, kurių ten pat Palangoje galite nusipirkti jau išrūkytų ar kaip kitaip paruoštų.

Tuo gi tarpu tyliesiems ir ramiesiems Palanga siūlo pasimėgauti seksiuku tiesiai auksasmiltėse gintarinėse kopose - ir vaizdas romantiškas, ir įspūdžių nemažai, ypač jei dar kokia policija kartais pastebės ir supakuos.

Vienok patyrę įspėja dėl vienintelio svarbaus ir nepageidautino dalyko: vis sugaunami moterų tualetuose visokie spoksotojai, kurie aišku darosi ir sau ir toms moterims pramogą, bet vienok čia reikia elgtis atsakingai, nes štai pernai vienas spoksotojas sename tualete kažkaip įkrito tiesiai į fekalinį rezervuarą, kur įstrigo ir vos nepaskendo. Į panašius rezervuarus kartais įkrenta ir vaikai, kurie būna, kad neapgalvotai sugalvoja pašikti ar pamyžti sename, dar sovietmečiu statytame tualete. Taip kad čia rekomenduojame geriau jau pasirinkti tą variantą, kur su gydomosiomis urinoterapinėmis maudynėmis.


Palanga - Rusijos turistams

Nors lietuviai, nuvykę į Palangą, ir spjaudosi, kad nei pailsėt, nei pavalgyt - aptarnavimas prastas, kaip sovietiniame kolūkyje, gatvės pasibaisėtinos, o negana to dar siaučia visokių pacukų gaujos, atvykę paatostogauti rusai čia džiaugiasi. Ir kalbos jų yra diametraliai priešingos, kiekvienas Rusijos pilietis, čia apsilankęs, jums pasakys:

Palanga - puikios ir nuostabios kultūros miestas, visur nuostabus ir geras aptarnavimas, labai malonūs žmonės, nepaprastai saugu gatvėse ir gera čia gyventi

Tai iš tokių atsiliepimų galim pasidžiaugti, kad Rusija matyt yra nelabai mums suvokiama šalis, nes tenai važiuoti geriau nevertėtų.