Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vitas Vasiliauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai toksai Vitas Vasiliauskas, pro prabangias duris galvą iškišęs nelyg velniukas iš dėžutės iššokęs būtų, juokiasi iš visko, o tuo tarpu bankininkai nekurie graudžias ašaras jau lieja

Vitas Vasiliauskas - garsusai bankininkas, katras ne kaip kiti bankyriai, ėmė ir patvarkė mafukus, vos atėjęs į Lietuvos Banko vadovo postą. Tai ir nusirito bankas Snoras, bandęs atkartoti latviško Parex scenarijų, pagarsėjusį tuo, kai pavogę indėlininkų pinigus, vertelgos iš valstybės paskui iščiulpė ar tik ne milijardą latų, kurio didelę dalį vėlgi spėjo pasivogt ir persivest į savo ofšorų sąskaitas. Praėjo kiek daugiau nei metai ir tokio paties likimo sulaukė Nacionalinė kredito unija, o vėliau - auksarakčių buratinų dabojamas Ūkio bankas.

Taip kad čia galim sakyti, kad Prezidentė ne veltui Vitą Vasiliauską pasirinko savo rinkimų štabo vadu, ne veltui Dalia Grybauskaitė jį vėliau ir paskyrė Lietuvos Bankui vadovauti, taip kad užmovė jau jis matomai apynasrį ant nesąžiningų bankų, nors aišku ir rėkia kita pusė, būktai valdžia kokį tai pinigų gavimo šaltinį jiems užspaudė.

Tik čia dabar nepaisant gėrio, kurį šnekėtų Vito Vasiliausko proponentai, norim pažerti jam atviros ir griežtos kritikos: kaip taip galima, kas čia per nesąmonė, kad nesąžiningas elgesys, kai Lietuvos Bankas iki šiol neužregistravo Pipedijos Banko kaip turinčio teisę veikti Lietuvoje ir nedavė licencijos? Ką čia sau galvoja Vitas Vasiliauskas, neduodamas sąžiningiems verslininkams galimybės prasinešti per gyventojų indėlius?