Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ekspres bankas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Ekspres bankas - vienas iš tų daugelio bankų, kurie sėkmingai užsilenkė per garsiąją bankų griūtį, kaip tik jau einant jai link pabaigos 1996 metais. Dėl šito griuvimo buvo daug tyrimo, o paskui dar pasigirdo kalbos, kad banką įkūrę kokie tai KGB darbuotojai kartu su kažkokiais nusikaltėliais[1].

Tai jau 1994 ėmė aiškėti visokie neaiškumai su banku, mat ėmė lįst gandai, kad bankas nemokus ir nusikalstamas, tiktai vagiantis visokius indėlius ir durninantis verslininkus, tuo tarpu banko akcininkai savo akcijas ėmė pardavinėti verslininkams, o taip pat skolintis iš jų pinigus, o kai atėjo laikas tuos pinigus grąžinti, tai tuos, kam buvo skolingi, ėmė sprogdinti. Tai čia aišku, kad labai įspūdinga: įdedi į banką terminuotą indėlį, o kai ateina laikas jį atsiimt, tai tave susprogdina. Čia labai gražu.

Tai įdomiausia, kad šitas bankas taip ir liko iki galo neištirtas, nors sprogdinimai ir žudymai kėlė triukšmą, ypač kai prie pat Lietuvos Vyriausybės savo Mercedes mašinoje 1995 metų gegužės 26 dieną buvo susprogdintas didžiausias tuometis banko akcininkas - Rimantas Grainys. O dar paskui ėmė lįsti galai, kad su banku kažkaip susijusi buvo Vilniaus Brigada ir netgi Daškiniai.

O dar kai kurie skelbė, kad su šituo banku kažkaip netiesiogiai susijęs buvo ir Gediminas Kirkilas[2].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.