Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rimantas Grainys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Rimantas Grainys (kai kur vadinamas kaip Rimantas Grainis) buvo toksai verslininkas, gal ir bankininkas, nes buvo pagrindinis savininkas Ekspres banke tais laikais, kai Lietuvoje siautėjo nesuvaldomos nusikaltėlių gaujos. Tai ir Rimantas Grainys su kažkuriais matyt kažko nepasidalino, nutarė iš jo banką atimti, o gal ir kitą kokį verslą, tai ėmė ir susprogdino prie pat Vyriausybės pastato.

Susprogdino Rimantą Grainį vidury baltos dienos, 1995 metais, gegužės 26 dieną, jo paties mercedes mašinoje, kas anuo laiku buvo ypatinga prabanga, nes netgi senų mersų niekas įpirkti dar negalėdavo, o jau naują mersą turėti galėjo vos kelios dešimtys didžiausių turčių per visą Lietuvą.

Sprogdinimą surengė kažkokios neaišku kokios gaujos užsakymu toksai Valerijus Januškevičius, kuris buvo bene labiausiai prityręs iš nusikaltėlių, kurie rengdavo sprogdinimus. Tai šitas sugebėjo taip gerai užminuoti mašiną, įrengdamas plokščią sprogmenų užtaisą tiesiai po vairuotojo sėdyne, kad kai bomba sprogo, Rimantas Grainys buvo tiesiog sutrupintas į šipulius iki pat pilvo vidurio, tačiau šalimais sėdėjusi jo žmona tebuvo tiktai silpnai kontūzyta, tačiau liko be jokių matomų sužeidimų.

Kadangi sprogimas įvyko vidury dienos ir labai judrioje Vilniaus gatvėje, tai matė viską dešimtys žmonių, o greitai susirinko ir ištisa minia. Daugelis langų nuo sprogimo išdužo, taip pat ir dalis Vyriausybės langų, tačiau niekas iš aplinkinių nenukentėjo. Buvo tiktai mirtinai sužalotas verslininkas.

Taip štai ir mirė Rimantas Grainys. O jo žudikas Valerijus Januškevičius vėliau buvo nuteistas kalėjimu iki gyvos galvos, nes daug buvo nusikaltimų pridaręs. O tiesioginis šio nužudymo užsakovas, toksai buvęs lenktynininkas, o paskui ir verslininkas Alvydas Albrechtas buvo nuteistas kalėti 8 metus kalėjimo[1].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.