Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nusikalstamos gaujos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Nusikaltėlių gaujos)
Jump to navigation Jump to search
 Nuot.png 
Padaryk gerą darbą, įkelk vieną kitą nuotrauką.

Kažkaip nepipediškai atrodo. Surask kokią nors per Google Images ar kažkur, ir įdėk dėl Pipedijos.


Nusikalstamos gaujos yra nusikaltėlių grupuotės, gi todėl ir nusikalstamos, kad nusikaltėlių, tai čia bandant paaiškinti, kažkoks tai toks pleonazmas gaunasi, ar kaip čia pasakius apie šitą tautologiją...

Išties gi tos nusikalstamos gaujos - tai tiesiog kažkokios grupuotės, bet tos, kurios valdomos pagal BK straipsnius kažkokius, ir gauna įvairias atostogas kalėjimuose bei kitose panašiose įstaigose su nemokamu maistu bei poilsiu nuo niūraus realo, kuriuo kankinasi mūsų visuomenė.

Dažniausiai nusikalstamomis gaujomis pavadina visokias draugų grupeles, kur žmonės be jokio valdžios įsikišimo ir savanoriškai nutaria kuo nors maloniu užsiimti - pvz., prostituciją organizuoti, narkotikais prekiauti, pinigų plovimą padaryti, kontrabandą ar dar kažką įdomaus. O paskui tuo susidomi teisėsauga ir nubaudžia vargšus, kurie gi nieko blogo nenorėjo, nežinojo ir nekalti yra už savo veiksmus.

Akivaizdu, kad didžiausias nusikalstamų gaujų žinovas Lietuvoje - tai toksai Dailius Dargis, nes visas jas aprašo savo knygose.

Tai galim tiesiog pavardinti tas gaujas gi vienoje vietoje, kadgi būtų aiškiau ir gražiau apibrėžta, visokias Pipedijai žinomas nusikalstamas grupuotes:

Gi dar čia reikia paminėti, kad kartais, atradęs tinkamą keivordą, su tam tikromis grupuotėmis galima tokių įdomybių atrasti, kad nei nesužinosi, kas ten vyko, o gal net ir geriau ir nesužinot, nesgi tiek garbių irgi galingų žmonių kaip kuriuose ryšiuose nagi tikrai negali būti, nes nu kaipgi taip gali būt!