Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sportininkų gauja

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sportininkų gauja arba sportininkų grupuotė - gi toji legendinė, apie katrą ir anegdotai sklandė, maždaug "mes sportininkai". Siautėjo daugiausiai Vilniuje, nors ir kituose miestuose irgi savo įtaką plėtė, o labiausiai garsėjo visokiais ten atvirais išpuoliais beigi muštynėmis. Čia būtent nuo jų kilo visokie ten pasakojimai apie beisbolą Lietuvoje, matgi nu kam tos bytos, tiktai beisbolui juk...

Ir treningai tapo šiosios gaujos puošmena, o narių bukumas irgi viešumon iškilo. Tai paskum pacukai iš tos sportininkų gaujos mentams irgi makaronus kabindavo, iš serijos "nešiausi beisbolo lazdą į kavinę, nes ėjau sportuoti ir bijojau palikt mašinoje, kad nepavogtų". Įsivaizduojat tokius pasiaiškinimus? Tai čia ne iš anekdotų, o iš protokolų, žinokit. Pzpzpz, neveltui žodis "sportininkas" tapo žodžio "dibilas" sinonimu.

O šiaip tai visa ta garsioji sportininkų gauja išties tebuvo kažkokia atskilusi Vilniaus Brigados atplaiša, mat kai žemarūšiams gaujos nariams - torpedoms ėmė aiškėti, kad viską valdo kažkokie visai ne sportininkai, o greičiau priešingai - Žydų brigada, tai šieji sportiškiausi smogikai pabandė išsišokti, parodyti savo tikrąją, dvasingą jėgą, o baigė tuo, kad po neilgų siautėjimų susėdo į kalėjimus ir pabaigė visus savo sportus.

Gi po to, kai 1994-1996 policija sudorojo Vilniaus Brigados šulus, tai ir sportininkai smuko kažkaip, nors jų smulkesni veikėjai ir toliau liko laisvėje, bandydami verstis tegul ir ne reketu, bet bent jau kažkokiais nelegaliais migrantais ir padirbtais doleriais. Tai 2003 ir šiti buvo sugauti, su visomis įrangomis, dokumentais ir taip toliau.

Pipedijai plačiau žinomi brigadiniai sportininkai:

Gi dar labai įdomiai ir daškiniai buvo irgi vadinami sportininkais, nes irgi gi sportininkai visokie, tai čia jau tų sportininkų gyvas galas, o dar visokia ten Ramaškės gauja, ir taip toliau, ir taip toliau. Tai čia dabar ir susigaudyk, kas ten sportininkas, o kas nusikaltėlis.