Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Meškiukai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Meškiukai arba Germaniukai tapo ryškiausiai sužibusia 2002-2003 gauja per visą Lietuvą. Organizuota kažkokių pacukų iš Raseinių, gauja užsiimdinėjo visokiomis vagystėmis beigi smulkiu reketu, o vietiniai kažkodėl ilgai ją kentė, nors tais laikais tai jau buvo kažkaip tai neįprasta. Priežastis buvo viena - gaujos nariai turėjo labai gerus ryšius su vietine policija.

Įtariamas gaujos vadas - anoksai I grupės invalidas, šlubas, bet labai gudrus žmogus - anoksai Juozas Kybartas, dar vadinamas Šliopnoga, subūręs vietinius pacukus po savo sparneliu ir suorganizavęs ryšius su Kauno mafukais - anokiu Liuku. Kiti lyderiai - broliai Darius ir Marius Germanavičiai bei Tadas Gailius.

Gaujos galas

Taip kad viskas būtų buvę ir toliau sau vykę, jei ne tai, kad pacukai ėmė per daug įsivaizdint ir užpuldinėt bei lazdomis ir strypais mušt žmones, žalot turtą ir taip toliau, vos tik kas neįtikdavo. Taip kad 2003 vidury verslininkai ir šiaip žmonės neapsikentė, pasigavo kelis meškiukus tiesiai jų namuose, atlupo iki sąmonės netekimo, privertė parašyti prisipažinimus ir pridavė policijai. Kai policija sugalvojo tuos meškiukus paleisti, o suimti juos pagavusius žmones, kilo masinės riaušės su mitingais per visą miestelį, naktiniais budėjimais ir prisišiktomis mentų kelnėmis.

Pastarieji, supratę, kad ateina kabzdec, ėmė gailiai cypti, šaukdamiesi pagalbos iš Vilniaus, esą nusikaltėliai siautėja. ir kad šiuos nusikaltėlius reikia susodinti už žmonių užpuldinėjimą ir grobimą. Bet korumpuotų mentų nelaimei, tarp nukentėjusiųjų buvo ir anokio seimūno Kęstučio Skamarako sūnus: riaušių išvakarėse šis dalyvavo baikerių šventėje, prieš kurią bandė pasirodyti tie patys meškiukai, tuoj pat gavę į kaulus. Bekerštaudami, meškiukai seimo nario sūnų Žydrūną žiauriai sumušė, išdaužė buto langus, sulaužė baldus, tad šisai, kitą dieną paskelbęs, kad šito taip nepaliks ir pranešė viską į Vilnių.

Taip kad ir pačius meškiukus, ir vietinius mentus ištiko totalinis feilas, miesto kontrolę perėmė Vilniaus policijos atstovai.


Pipedijai žinomi įtarti Meškiukų nariai


Dar visokie kiti meškiukai