Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Baubliai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Baubliai - tai šitaip buvo praminti visokie neadekvatūs veikėjai, kurie susirinko 2022 metų Sausio 13 į žuvusių atminimo minėjimą, o tada per tą minėjimą visaip kaukė, rėkė, švilpė, klykė, tarškino kažkokiais bliūdeliais, staugė ir bendrai visaip baubė. Tai šitaip jie ir paminėjo Sausio 13 bei per ją žuvusius. Dėl savo baubimo ir buvo pavadinti baubliais.

Visa Lietuva paskui klausė savęs - „Kas gi čia įvyko?“, kaip savęs klausė ir daugelis apgautų, kurie į tą renginį atėjo, nežinodami, kad organizuojamas kažkoks farsas, o galvodami, kad vyksta Sausio 13 minėjimas. Dar žiauriau pasijuto tie, kurie tiesiog atėjo į renginį paminėti žuvusių, o pamatė besibūriuojančius baublius, kurie rėkavo, stūgavo, bezdėjo ir kitaip darė patyčias iš žuvusiųjų atminimo.

Visą baublių renginį, atrodo, daugiausiai darė koksai tai Šeimų sąjūdis, kartu su ryškiais savo kalbėtojais, palaikytojais ir dalyviais. Tarp visokių figūrų buvo pastebėti tokie žymūs atvejai, kaip Žydrūnas Savickas, Artūras Orlauskas, Valius Ąžuolas, Kristupas Krivickas, Algirdas Paleckis, Laurynas Ragelskis, Zigmas Vaišvila, Dainius Kepenis, Grafas Liutkevičius, Dalius Trečiakauskas, Rasa Čepaitienė, Valdas Vižinis, Algimantas Rusteika ir daugelis kitų, kurių čia dar ir nepaminėjome.

Tarp baublių minios buvo, o ir į ją kvietė taip pat ir visuomeninis judėjimas Teisingumo aušra, vedinas Algirdo Paleckio, o ir kitų aktyvistų, kaip kad Eduardas Vaitkus ir Kazimieras Juraitis.

Kai kurie iš visokių veikėjų skelbė, kad ta proga viešai degins Sausio 13 atminimui sugalvotus simbolius - neužmirštuoles. Kiti dar sakė, kad degins ir galimybių pasus, tiesa, į klausimą ar negaila bus savo telefonų, kurie su tais galimybių pasais sudegs (nes juk galimybių pasas - telefone), atsakyti neįstengė. Tai paskui nieko niekas ir nedegino - matyt, kad baubliai taip ir nesugalvojo, kaip ten tuos pasus degint ir telefonus išsaugoti.

Lietuva buvo tiek apstulbusi nuo šito įvykio, kad nelabai net galėjo patikėti tuo, kas išvis čia vyko. Juoba, kad tautiniais simboliais apsikarstė ir skelbėsi minintys Sausio 13 aukas, o paskui ir baubė būtent tie, kas akivaizdžiai Lietuvos nei myli, nei gerbia - įvairūs komunistai, korupcionieriai ir juos panašūs.

Galų gale žmonės sau įsivardijo - taigi atgimė Jedinstva, kuri ten ir susirinko, tyčiotis iš Sausio 13 atminimo...