Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šeimų sąjūdis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Lietuvos šeimų sąjūdis arba maršiečiai - nelabai rišlios kilmės organizacija, kuri skelbia, kad visur vyksta kokia tai pederastizacija, tai prieš tą esą reikia kovoti, nes atims iš jų vaikus ir matomai kažką tų vaikų tėvams padarys. Tai todėl ir reikia ginti nuo kažko ten.

Liaudyje šitas judėjimas neretai vadinamas kaip maršiečiai, o jie patys save neretai vadindavosi kaip marsiečiai, nes kažkaip vaizduodami tautiškumą, pamiršdavo apie lietuviškas raides. O apie raides pamiršdavo dėl to, kad tiek būdavo įpratę rašyti šveplai, kad net nesuprasdavo, kad kažkas ne taip.

Šeimų sąjūdžio organizacija atsirado apie kokius 2020 metus, o paskui per stebėtinai neilgą laiką keistai buvo išpopuliarinta. Taigi, jau kitais metais įvyko Didysis šeimos gynimo maršas 2021, kuris buvo stebėtinai gausus, pagal skirtingus vertinimus buvo jame apie keli tūkstančiai žmonių. Patys maršiečiai, tiesa, skelbėsi, kad dalyvauja visa Lietuva, dauguma Lietuvos ar bent jau 300 tūkstančių žmonių, kas buvo maždaug tiek toli nuo bet kokios realybės, kad paskui ėjo antra patyčių banga, kai juos vėl vadino ufonautais.

Labiau žinomi Lietuvos šeimų sąjūdžio aktyvistai, skirtingu metu skelbti jų pačių puslapyje kaip kontaktiniai asmenys:

Visgi su šituo Šeimų sąjūdžiu buvo susieta ir kažkiek kitų žmonių, kurie aktyviai dalyvavo visokiuose mitingavimuose, kaip kad tas pats Šeimų maršas, kurio renginiuose būdavo matomi tokie pagarsėję veikėjai, kaip Marius Gabrilavičius, Eduardas Vaitkus, Antanas Kandrotas ar kiti. Tas pats Antanas Kandrotas, žinomas kaip Celofanas, buvo skelbiamas ir Šeimų sąjūdžio puslapyje, kaip kontaktinis šios organizacijos asmuo, atsakingas už reklamą ir atributiką.