Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Didysis šeimos gynimo maršas 2021

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Didysis šeimos gynimo maršas (Didysis dalbajobų ir vatnikų suvažiavimas) - tai visos liaudies protestas prieš Stambulo konvenciją, bei genderizmą, kurį organizuoja Lietuvos šeimų sąjūdis! Stokite į mūsų gretas ir kovokite prieš genderizmo ideologijos spąstus! Tai tasai gi, kurį kovos vardan šeimų laisvės, nes tradicinė šeima, o prakeikta valdžia neduoda žmonėms, kiša tik savo toleranciją, visur tiktai kaišioja ir kaišioja savo. Aišku, kad vaivorykštinis sąmokslas ne išsigalvotas, nes čia tik specialiai dergia ant dorų žmonių, sako, kad jie platina sąmokslo teorijas, o išties tai viskas tiktai farmakomafijos pinigai, kad savo tas kaukes visus priverstų nešiot.

Realiai tai tiesiog vienintelis kažkiek pavykęs šeimų maršas, nes į jį susirinko gal keli tūkstančiai žmonių. Tuo tarpu į kitus šeimų maršus tesusirinkdavo šimtas-kitas ar ir išvis vos keliolika prietrankų.

Tai šitas Didysis maršas už šeimos gynimą įvyko kaip numatytas 2021 metų gegužės 15 dieną, todėl tą dieną prašome visus dalyvauti ir marširuoti! Taip pat marše apsilankė ir garsieji visuomenininkai, tikrųjų vertybių gynėjai, kaip paaiškėjo - Rūta Janutienė, Gibonas ir Algirdas Paleckis, o kokią tai sveikinimo kalbą atsiuntė netgi ir patsai Gitanas Nausėda.

Tai ir Pipedija čia sutinka vienareikšmiškai - jei jau išties reikėtų, tai seniai visi žmonės būtų paskiepyti skiepais, o ką čia daro tas Arūnas Dulkys ir Ingrida Šimonytė - tai tik tyčiojasi iš žmonių. Priverčia visokias kaukes nešiot, verčia daryti testus apie kažkokį kovidą, o tai išties yra tiesiog atviras hibridinis genocidas!

Organizatoriai

Akcijos organizatoriai - nusipelnęs Šeimų sąjūdis ir jo vadovai bei organizuotojai:

Šeimos gynimo maršas Facebook

O dar viskas buvo organizuojama tokioje Facebook grupėje - "BENDRA -Didysis šeimos gynimo maršas 2021", tai tenai štai tokie gerieji aktyvistai buvo administratoriais beigi moderatoriais:

O taip pat dar tenai buvo toksai keistas akauntas, gal ne žmogus net - Šeimų Sąjūdis.


Visoksai LRT tyrimo šmeižtas

Ta Velnio nešta ir pamesta Indrė Makaraitytė padarė tyrimą ir paskelbė LRT, su visišku šmeižtu, kad Didysis Šeimų Gynimo Maršas esąs vis su tais pačiais dalyviais, kurie protestuodavo visur prieš kaukes, prieš pandemiją, o paskui - štai ir prieš LGBT. Čia Pipedija griežtai atsiriboja nuo visų Indrės Makaraitytės teiginių, nes mes negalim būti tokie adekvatūs ir šnekėti rišliai, kai šitaip vat išaiškėja.

Indrė Makaraitytė skelbė, kad čia esą būk tai kokie tai etatiniai protestuotojai, kurie visuose protestuose prieš belenką, svarbu tik kad protestuoti. Ir dar ir sąrašą pateikė[1]:


Didžiojo šeimos gynimo maršo kalbėtojai

Pipedija gerokai prieš maršą gavo nutekintus duomenis, kad marše išrinkti kalbėtojais šie žmonės, kurie gal ir ne visi dalyvaus, bet koksai tai balsavimas surinko jiems daugiausiai balsų, eilės tvarka nuo populiariausio link menkiausiai įvertinto. Tai gal ir ne visi minėtieji tenai dalyvavo, nes gandai sako, kad kai kas tiesiog pasibaisėjo ir atsisakė marše kalbėt. O taip pat gal buvo ir tokių, kurių čia nepaminėjome:

Taip pat tarp įvairių rėmėjų ir panašiai, minimi tokie puikūs organizatoriai, dalyviai ir įvairūs kiti, kaip šieji:

o taip pat palaiko ir daugelis kitų, kuriuos čia visaip norime paremti ir paskatinti!