Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mobiliakas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Telefonai)
Jump to navigation Jump to search
Neikit į Pipediją su mobiliaku brauzint, nes ekranas nuo vaizdo suskils!
Jei norite sužinoti, kas išties yra įkišta jūsų mobiliame telefone, tai pakaitinkit jį mikrobangėje ir įsitikinsit: telefone yra Ktulu genomas, kuris, gavęs spinduliuotę, aktyvizuojasi ir ima augti. Kitu metu Ktulu genomas tiesiog kontroliuoja ir valdo telefonu šnekančio žmogaus smegenis.

Mobilus telefonas - tai yra toks telefonas, beigi aukštų technologijų rinkinys, kurį galima visur nešiotis ir kuriajame yra melejonai įvairių funkcijų. Svarbiausios iš jų: laikrodis, kalendorius, fotikas. Taipogi ganėtinai svarbios funkcijos yra skambinimas ir SMS beigi MMS rašymas taipogi siuntimas.

Mobiliakas tai daiktas be kurio daugelis nė krust. Tik tais laikas, kai informacija dar buvo perduodama būgnais, ugnimi, popieriumi, o vėliau ir telegrafais, tokie žmonės turintys daiktus kurie vibruotų, tarškėtų, zyztų ar pypsėtų, be teismo būtų sudeginti ar pasodinti ant kuolo.

Daugeliui mobiliakas skirtas bendrauti. Bet kokio velnio kišti į jį tokias funkcijas kaip fotografuoti, naršyti po internetą ar suskaičiuoti kada tavo paskutinioji. Ne paslaptis kad devyni iš dešimties telefonų Lietuvoje yra Nokia. Sukti pardavėjai tai žino, o dar suktesni ryšio operatoriai nurėš paskutines kelnes, net jei susigundai telefonu už vieną litą.

Kad išsijungti mobiliakus ligoninėse, bažnyčiose, kine ir dibilui aišku, bet faktas kad geras daiktas kaip prie kūno prilipęs. Netgi laidojama kartais pakišus šį daikčiuką prie širdies, vietoj rožančiaus, kas žino ko gali prireikti iš ano pasaulio.


Alio, klausau...

Būtų gerai...Jeigu pašnekovas atsiliepia "niu" dar nieko, bet jei direktorius klausia kodėl veluoji į darbą, žodžiais paspringstama kaip pakramčius kebabą iš klozeto. Bet galima ir pasiteisinti žmonai ar meilužei kitaip, vietoj to kad pliauškus nesąmones pasakyti kad telefonas baigia išsikraut ar esi ne ryšio zonoje.


Mobiliakų savaiminiai sprogimai irgi užsidegimai:

  • Ne paslaptis, kad visoki elektros prietaisai su energijos šaltiniais linkę sproginėti ir užsideginėti. Tai įtvirtinta jųjų konstitucijoje (plačiau čia), nes trumpina elektra ir gaunasi kibirkšys. Ten dar sako paskuj plasmaskės išsilydo ir rankos su snukiu nusvilt gali - kaip kada užsidega...


Mobiliakų rūšys

O tai čia jau, PVM mokėtojau, pačių mobiliakų yra belenkiek. Vieni muzikiniai, kiti senoviniai, dar yra plytų irgi tokių, kurie tokie ploni, kad tiktų užpakaliui nusivalyti ir į tualetą nuleisti.

Mobiliakų firmos

O tai yra daugybės firmų irgi firmučių, kurios gamina mobiliakus.:

beigi kitos.