Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lietuvos Geležinkeliai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš LG)
Jump to navigation Jump to search

Lietuvos Geležinkeliai - sena ir garsi kontora, kaip neretas sako, socdemų slėptuvė. Nors oficialai visokie tai neigia ar nutyli, dažnas jums pareikš kuo nuoširdžiausiai - Lietuvos Geležinkeliai yra visokių susikompromitavusių, apsivogusių, senatvinio marazmo apimtų bei šiaip niekam nebereikalingų politikų bei valdininkų prieglobstis. Kai prisidirba koks nors socdemas belenko, tai jį ima ir pasiunčia į Lietuvos Geležinkelius kam nors vadovauti. Tai užtat tie Lietuvos Geležinkeliai ir egzistuoja, kaip kažkoks nusenęs nesąmoningas monstras iš sovietinės praeities, bilietukus tik brangina, turtą tik kaupia, o paslaugas tik mažina.

Per ilgus metus Lietuvos Geležinkeliai kažkokiu būdu gavo naują pavadinimą - Lietuvos Dailydkeliai, nes viskam ten vadovavo kažkoks Stasys Dailydka. Ale po kažkokių skandalų, kai žurnalistas Šarūnas Černiauskas parašė, kaip ten kažką jam Dailydka siūlė kad parašytų tinkamai[1], tąjam teko atsistatydinti. Ot gi tie prakeikti žurnalistai, ar ne?

Dar senesni prisimena, kad sovietmečiu geležinkeliai buvo speciali organizacija, kur viską tvirtino ir prižiūrėjo KGB, taip kad buvo netgi speciali geležinkelių kariuomenė ir specialūs KGB pavaldūs apsaugos būriai. Tai gal dėl tų istorinių priežasčių ir dabar vis dar ant vagonų rašomi užrašai kvadratinėmis raidėmis, vis dar palaikomos rusiško pločio su visa Europa nesuderinamos vėžės ir didžiuliai žemarūšės technikos pirkimai iš kažkokių rusiškų įmonių.

O bendrai tai nuo seno Lietuvos Geležinkeliai žinomi, kaip įmonė, kur visokie prisidirbę politikai nusėda pensijos laukti.


Lietuvos Geležinkelių plėtra

Čia gi turėtume parašyti kažką protingo apie tos įmonės plėtrą, bet išties tai nelabai galim, nes ta plėtra visad labai keista:

  • Štai ėmė ir sugalvojo Lietuvos Geležinkeliai dar pačios Nepriklausomybės pradžioje plėsti savo veiklą ir pirmu reikalu išardė geležinkelį į Alytų. Taip vienas iš didesnių Lietuvos miestų liko be geležinkelio.
  • Arba štai ėmė plėsti keleivių pervežimo veiklą ir nutarė uždaryti ir ardyti geležinkelį Dzūkijoje, tiesa, kažkaip nepavyko, nes kilo skandalai pas vietinius, nu bet bandymų visvien buvo keletas, ir gal dar ir pavyks.
  • Arba štai ėmė ir išardė geležinkelį į Latviją, nes gi visvien kurių galų ten geležinkelis į tą Latviją, nu patys pagalvokit?
  • Arba štai tiesė ir tiesė Rail Baltica linijas dešimtį metų su viršum ir nieko nenutiesė, tai ES net mė tyrimą daryt, nu bet kam ta linija?
  • Arba štai kažkaip visgi paleido atseit atnaujinimą kažkokį į Lenkiją važiuoti - tai ėmė ir paaiškėjo, kad traukiniai važiuoja gal 40km/h greičiu ir greičiau negali. Nes nu kam gi tai?

Lietuvos Geležinkeliai plečiasi traukimosi būdu, ir dar taip, kad atrodo kaip koksai absurdas. Bet tasai absurdas jau taip įsitvirtino, kad tai jau tapo tiesiog tokia norma.


Visokios asmenybės

Pipedija turi čia susirašiusi kažkiek asmenybių, kurios su Lietuvos Geležinkeliais kažkaip susiję:


Dar žr.

Tai mes galime tik vieną kitą tokią nesąmoningą įmonę atrasti, kuri Lietuvos Geležinkelius aplenktų - tai Lietuvos Paštas, iš kurio izdevonus jau taip seniai visi laido, kad jau nėra netgi kur akių dėt.

Taip pat dar yra tokia kinietiška firma LG, kuri gamina visokią tenais elektroniką, bet nors ir taip besivadina, su Lietuvos Geležinkeliais neturi nieko bendra.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.