Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Norma

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Norma - tai kažkoksai vidurkis arba dažniausias dydis, bet jokie mokslininknai negeba pasakyti, kas tai išties yra. Pagal senesnius, jei imsime normą - tai bus tiesiog vidurkis, betgi kaip žinia, vidurkis yra tiesiog kažkoksai viduriukas. O pagal visokius statistikus, kurie apie Gauso pasiskirstymą arba skirstinį šneka - tai kažkoksai dažniausias dydis, kuris kažkur irgi apie vidurį, bet nebūtinai.

Bendrai tai visi žino, kad norma yra tiktai tokia normali, kur pačiam žmogui atrodo. Pvz., jei žmogus uždirba melejoną, tai jam tai yra norma, nes tiktai šitaip ir yra nenormalu. Tuo tarpu visi tie, kurie uždirba minimumą ar netgi kelis kartus - tai tie jau yra nenormalūs.

O dar yra kitas dalykas, kad yra toksai IQ, kuris kalba apie tai, koksai žmonių intelektas, tai tenai aiškinama, kad esą intelektas pasiskirsto atsitiktinai statistiškai, kaip irgi pagal Gauso kreivę. O išties gi visi puikiai žino, kad 80% žmonių yra durnesni, nei vidurkis, o tai reiškia, kad tai yra Pareto pasiskirstymas arba skirstinys. Tai kur čia vidurkis? Ogi tas, kad netgi tarpe tarp dibilų ir protukų esantis žmogus yra visiškai ne per vidurį. Nu tai štai jums ir prašom.

Taigi, o dar jei pasižiūrėsime visokią simptomatiką, tai paaiškės, kad kiekvienas žmogus yra psichas ir norma yra sirgti psichikos liga, o vat jei jokios psichikos ligos neturi - tai jau tada išties ir esi nenormalus.