Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lietuvos Paštas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Čia vat populiariausias dabartinio Lietuvos Pašto išleistas pašto ženklas. Įsižiūrėkite, kas ten per tokia didelė gelsvai ruda krūva, kurią ranka graibo švančiausioji mergelė.

Lietuvos Paštas - tai išskirtinė kontora. Kažkoks pusprotis sugalvojo, kad tai turi būti akcinė bendrovė, kaip kokia Sodra, ale durni Lietuvos Pašto vadai šitai sužinoję, dabar vis galvoja, kad kažkada tą Lietuvos Paštą valdžia privatizuos. Tai vis bando kažką suregzti gudraus, tai ten pinigus kažkur išleisti, kur visai nereikia, tai ten dar kažką pridaryt.

O čia vieno iš Lietuvos Pašto funkcionierių asmeniškai sukurtas pašto ženklas, katras yra unikalus visame pasaulyje. O žinot, kuo unikalus? Ogi tuo, kad tai vienintelis pasaulyje pašto ženklas, kuriame pavaizduota prostitutė! Ir tai ne šiaip spėjama prostitutė, o istoriškai patvirtintas faktas - Mesalina, tapusi netgi bendriniu žodžiu, turinčiu tą pačią prasmę, kaip ir žodis "kūrva"!

Lietuvos pašto veiklos ypatumai

O tai kaip kažkokia Seimo audito komisija prieš kokius metus ar du nustatė, kad Lietuvos Paštas yra tikslingai žlugdomas, tai niekas nuo to nepasikeitė. Nors visi žino, kad Lietuvos Paštas tyčia uždarinėja skyrius, kad būtų mažiau veiklos, pusdykiui vokuoja laiškus savo pačių konkurentams, o dar ir siuntas jiems pristatinėja, o taip pat tiems patiems konkurentams nuolaidas taiko tokias, kad į minusą pats išeina. Tai čia jau neturim ką bekomentuot.

Lietuvos paštas jau eilę metų garsėja dar ir tuo, kad pagal kažkokius europinius ir pasaulinius pašto tarnybų reitingus (yra tokie, pasirodo) sėkmingai užima paskutinę vietą visoje Europos Sąjungoje, o pasaulyje konkuruoja su tokiomis karo nusiaubtomis Afrikos šalimis, kaip Angola, Zimbabvė ir pan. O tai ir nestebina - viename iš tokių vertinimų paaiškėjo, kad tarptautiniame laiškų persiuntime pamestų laiškų skaičius pas Lietuvos Paštą siekia net 20 procentų, o vidutinė laiško gabenimo trukmė viename mieste (Vilniuje bei Kaune) siekia 6 dienas! Tai prisimenam, kad sovietmečiu būdavo, kad išsiunti vakare laišką, o ryte jį adresatas gauna!

O senesnis žmogus dar prisimena, kad visos Lietuvos Pašto reformos prasidėjo nuo to, kai prieš kelioliką metų sugalvojo, kad reikia visas pašto dėžutes, laiškų išsiuntimui skirtas, panaikint. Nes, esą, jų išlaikymas brangiai kainuoja. Tai aišku, žmonės ir apstojo laiškus siųsti, nes išsiųsti nėra kaip! (Aišku, internetas ir one.lt irgi čia prisidėjo). Dar buvo galima siųsti laiškus iš pašto skyrių, ale dabar gi mažuose miesteliuose bei kaimuose pašto skyrius uždarė, nes jų išlaikymas irgi brangiai kainuoja. Tai vat taip vat taupo Lietuvos Paštas. Čia panašiai būtų, jei kokia Maxima visas parduotuves uždarytų, nes jų išlaikymas brangiai kainuoja.


Pašto ženklai

Čia vienas iš šedevralių Lietuvos pašto išleistų ženklų - žymus režisierius Juozas Miltinis, pavaizduotas, kaip zombis, net lygint su tikra nuotrauka nereikia, išsyk matosi meninis atlikimo lygis, už kurį, kaip įtariam, J. Miltinio giminės ir į snukį kažkam gal užvažiavo, gal netgi ne po kartą, ir ne po kelis. O jei norite, galite palyginti su tikra J. Miltinio nuotrauka, kad kontrastas pasijustų

Jei vat palygini kokį nors Tarpukario laikų pašto ženklą su dabartiniu, tai matosi, kad tais laikais buvo gražūs ženklai, o dabartiniai - tai kaip koks nors košmaras. Ir tai neperdedant. Lietuvos Pašto dėka, mes tapome vienintele pasaulio šalimi, kurioje egzistuoja prieš pašto ženklų leidybą kovojanti organizacija - Filop vadinasi. Tai iki ko filatelistus reik privest, kad jie protestui organizacijas kažkokias kurtų? O pats paštas kasmet organizuoja "gražiausio" pašto ženklo rinkimus, kur netgi rinkti nėra ką, nes vien šūdini išsityčiojimai pas juos spausdinami. Filatelistai gi tuo tarpu kasmet renka baisiausio Lietuvos pašto ženklo rinkimus. Ir kad jūs žinotumėt, kokių ten baisybių išrenka! Vat kažkuriais metais ten berods konkursą laimėjo pašto ženklas su šventa Marija, laikančia apsikakojusį kūdikėlį Jėzų. Tai čia nei komentuot neverta gal...

Kažkada kai pašto ženklų leidybai vadovavo anoks Albinas Načiulis, tai jo dukra Ieva Načiulytė vos ne kas antrą pašto ženklą kūrė. Nors paišo ji, kaip su vištos koja. Patsai gi Načiulis, apsimesdamas dailininku, sugebėjo Lietuvos Pašte suorganizuoti vienintelio pasaulyje pašto ženklo su prostitute išleidimą. Tai dabar kažkaip tie načiuliai aprimo, užtat kažkokie ratkevičiai atsirado, kurie dar labiau garsėja.

Dar vienas gandas gi sklandė - kaip Adomo Mickevičiaus jubiliejui nemokamai pašto ženklą sukurti ir išgraviruoti pasisiūlė žymusis lenkų kilmės švedų graveris Czeslaw Slania, katrasai pašto ženklų kūrime laikomas tokiu įžymybe, kokio kito pasaulyje nėra. Maždaug, kaip koks Rembrandtas, Salvadoras Dali ir Pikaso viename asmenyje, neperdedant. Ir ką jūs manot - Lietuvos Paštas atsisakė! Nes, atseit, pašto ženklų spausdinimas daug kainuos!

Kiti cirkai

O vat ir kitų cirkų būna tame pašte - kaip kad užsakė kartą anieji iš kažkokios firmos neaiškios visą automatizuotą kompiuterinę valdymo sistemą, berods SAP kažkokį už daug melejonų. Tai ką jūs manot - kompiuterių visokių pridiegė visur, bet ir toliau popieriuose viską registruoja. Savo akim neseniai matėm, kaip siuntinį pašto tarnautoja registruoja kažkokiam purvinam popiergalyje, kurį paskui tikru špagatu pririša prie kitų panašių popiergalių sudriskusioje papkėje, be jokių ten kompiuterių, kaip sovietinėj skalbykloj kokioj!

Arba vat, sugalvojo Lietuvos Paštas Hansab automatus statyt. Kad, atseit, eilių nebūtų. Na taigi ir durnam aišku, kad laukti dėl tų automatų reiks tik ilgiau, nes išties gi jie reikalingi tik tada, kai vienas klientas pusę valandos aptarnaujamas būna ir eilės sudėtingai skirstomos. O čia vat - nori pašto ženklą nusipirkt - imk bilietėlį ir tada tūsinkis. Tai irgi melejonus paklojo už tuos hansabus matyt, o visokių vadybos specialistų tarpe pats žodis "paštas" jau pavirto anekdotu, kuris juoką sukelia, vos paminėtas...

O tai dabar vat kai tuos mobilius pašto skyrius sugalvojo daryt, o turtą išparduot, tai išsyk ir pričiupo STT kai ką iš pašto: pasirodo, kad vienas iš Pašto vadovų - Algirdas Balčiūnas besąs kyšininku, tai čia dabar jam įtarimai tuo pareikšti, nes pagautas buvo su daugiau, kaip 10 tūkstančių eurų suma, gauta iš anokio Dangio Savicko - mašinas pardavusios firmos Transmitto veikėjo. Tai to Balčiūno viršininkas Ernestas Vaidelys dabar pasakoja, kad nieko nežinojo ir kad darys kažkokius patikrinimus, nors ir durnam aišku, kam tie pinigai skirti buvo...

Upd. Tai jau ir vėl dabar keisis eilinį kartą Lietuvos pašto vadai - naują Lietuvos pašto generalinis direktorius Andrius Urbonas prokurorų įtartas didelės vertės turto prievartavimu ir sukčiavimu stambiu mastu. Tai pasirodo, net nesusiję su pačiu Lietuvos paštu, mat šitas veikėjas ten dar tiktais kojas apšilo ir nieko nespėjo matyt, tai iš kažkokių žmonių ten pinigus reketavo, padėdamas kažkaip Swedbanko skolininkams kaip tais iškreiptais būdais.

Propagandiniai leidiniai

Ogi tęsdamas sovietmečio tradicijas, Lietuvos Paštas dar ir propagandinių leidinių turi. Pvz., kažkokį ten laikraštį savo darbuotojams leidžia, kuriame deda save garbinančius straipsnius apie tai, kaip Lietuvos Paštas gerai dirba, kaip neteisi Seimo audito komisija, kaip blogai elgiasi klientai, norėdami kažką nusipirkti, todėl reikia mažinti tų klientų skaičių, pastatus pardavinėti ir panašiai. Paskaitykit, jie tą savo laikraštį savo internetuose netgi platina! Tiesa, kažkodėl berods ne visus numerius.

Dar, tiesa, yra toks leidinys Lietuvos Pašto, specialiai filatelistams skirtas - Ekspresinformacija vadinasi. Jame leidžia informaciją apie pašto ženklus, kurie bus išleisti. Tik kažkodėl gaunasi taip, kad kokį liepos mėnesį išleidžia ekspresinformacijos biuletenį už birželio mėnesį, o toj ekspresinformacijoj surašo, kas bus išleista balandžio mėnesį. Tai šitokio cirko mes išvis jau nesuprantam. Pas juos gal laikrodžiai ir kalendoriai į priešingą pusę sukasi.


Dar žr.

Savo debilumo lygiu Lietuvos Paštas smarkiai lenkia netgi liūdnai pagarsėjusius Lietuvos Geležinkelius, apie kuriuos irgi galit pas mus pasiskaityt.