Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Philips

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Philips - viena iš seniausių ir didžiausių pasaulyje elektronikos ir elektrotechnikos kompanijų, šiais laikais daugelio vertinama, kaip visai nelabai brangių, bet visai gerų, nors ir ne stebuklingų prekių gamintoja. Visai daug gamina, tai gal ir nieko tokio.

Įvairių garso aparatūros mėgėjų tarpe dabartinė Philips nevertinama visiškai, bet tai yra tik dėl vienos priežasties - dėl to, kad visokie audiofilai prastai žino istoriją. O istorija gi tokia, kad net ir nesigilinant apie tai, kad ši firma yra ir audio kasečių išradėja, ir viena iš radijo imtuvų išradėjų, ir viena iš CD išradėjų ir taip toliau, ir taip toliau.

Senais laikais buvo periodas, kai Philips buvo vienas iš rimtesnių HiFi aparatūros gamintojų, tačiau savo reputacijos kažkaip nelabai stengėsi kelt, tai su tuo pačiu prekės ženklu gamino ir pačios aukščiausios rūšies audio sistemas, ir visai jau paprastas ir pigias balalaikas. Taigi, kai šitaip sunku išsiaiškinti, ar aparatūra gera, ar bloga, tai ir pasirinkti sunku.

Gal čia toksai ir privalumas - galima rasti labai geros senos Philips HiFi aparatūros už visiškai juokingą kainą, nors tos aparatūros lygis gali būti tikrai labai aukštas. Bet čia reikia žinoti, ko ieškai ir ką renkiesi.