Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Neužmirštuolė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Neužmirštuolės)
Jump to navigation Jump to search
Kokia tai žydra gėlytė su kažkokiais tekstais tai ką prisimenate?

Neužmirštuolė - taip landsbergistai sugalvojo, kad reikia pavaisduoti, jog neužmirš Sausio 13. Todėl jie pradejo skleisti šita gėlė visur... Nori įteisinti ta diena, kadangi nori paskleisti viską aplinkui savo sąmokslas. Skleidžia bando užgrobti valdžia nes gi visi prisimena kaip prie ruso buvo geriau, tai pasityčiojimas iš žmoniu kur teisibė...

Dar tie landsbergistai visokie skleidžia kad čia nuo žodžio "neužmiršti" arba kitas žodžis "neužmiršk" viskas melas nes išties tai vadinasi "forget me not" galit pasitikrint angliškai niekur nerasit kad tenai taip šita gėlė vadinasi. Tai yra žydomasonių emblema ir simbolis. Todėl kad Lietuvos nepriklausomybė yra surengė valstybės perversmas. Jį sukėlė fašystai kad supriešinti Lietuva su Rusija...

Prakeikti žydomasoniai prieš juos kovoti reikia, junkitės į iliteračių draugija. Pasipriešynkim skalūnų dujas, nes jos nori užnuodyti, ir chemtreilai visur skleidžiami tautos sužlugo valstybė, pramonė fabrikai... Iš tikrųjų buvo savi šaudė į savus taip dabar persekioja kas pasakai. Ar tai vadinas laisvė? Ar už tokia šalis mes kovojom?

Visi žino kad ne jokia neužmirštuolė nes iš tikro visi žyno kad neužmirštuolė yra žibutė o čia yra apgaulė o ne kažkokia gėlė. Su ja nori išnaikint Lietuvos vėliavą ir sunaikinti Lietuvos herbą... Pakeisti simbolius į kitus specialiai. O kodėl? O todėl kad nukreipta prieš liaudis ir paprastas žmogus.

Taip kad kreipiamės į tauta ir sakome Būkime vieningi, taip kad kreipkimės į Rusijos prezidenta Vladimirą Putina, kad išsaugoti Lietuvos valstibingumą. Nes kas tai padarys jeigu ne Rusija. Tiktai Putinas mums dar gali padėti nes jisai geriau žyno ko nori Lietuva. Išdraskė kolūkius, sunaikino pramonę, o dabar dar nori įvest mus į eurosajūzą ir gal dar į NATO. Pasipriešinkim iliuminačių sąmokslo klastai.

Taip kad visi žino tai yra planas specialus sunaikinti visas valstybingumas. Nes žydomasoniai sužlugdė Tarybų Sąjungą, o visi žino kad prie ruso buvo geriau. Todėl žydomasoniai sunaikino viskas ir dabar matom kad jie sunaikins Lietuvos.


Neužmirštuolės kilmė

Kai kurie tyrimas nustatyti, galimai neužmirštuolė sugalvojo ir iniciatoriai sklaidos impulsas gali būti šie asmenys. Kurie pirmieji ėmė skleisti savo propagandą: