Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Princai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Princai - gi taip pasivadino žymi nusikalstama gaujaŠiaulių, katroji visai neblogai sugyveno ir su Vilniaus Brigada, ir su Daktarais, užsiiminėjo visokiu ten naftos verslu, o dargi viena iš pirmųjų prichvatizacijos metais įdiegė valstybinių aukcionų tvarką, kai prieš oficialų aukcioną būdavo neoficialus, kuriame tam tikrą nalogą tiems Princams visi mokėdavo. Na, ir šiaip ten dar reketas visoks...

Tai aišku, būdavo ir tokių, kurie Princų rengiamus aukcionus bandydavo ignoruoti, tai paprastai jiems niekas nieko nesakydavo, tik paskui tą išpirktą turtą kažkas sudegindavo ar granatomis užmėtydavo...

Pati gi Princų grupuotė ėmė kurtis labai senais laikais, gal apie kokius 1975 metus dar, kai savą chebrą ėmė burti iš kalėjimo grįžęs pacukas - Vidmantas Kavoliukas. Pradžioj buvusi visai nerimta, ilgainiui gauja ėmė verstis rimtesniais dalykais, versliukais visokiais ten. Tad jau 1985 dėl to buvo iškelta byla, kurioje tas pats Princų vadeiva Vidmantas Kavoliukas irgi buvo nuteistas - už pornografijos platinimą beigi išžaginimą.

Apie kokius 1990 gauja pasiekė savo šlovės apogėjų ir pagarsėjo savo iškiliomis kelionėmis į Palangą, kai dešimtys aštuntukų be numerių iškilmingom kolonom važiuodavo aiškintis santykių tai su kokiais kauniečiais, tai su dar kuom nors. Kaip tik tuo metu gauja ėmė prižiūrėti naują verslą - Sojuz koncerno vykdomo naftos tiekimo priežiūra, ėmėsi tvarkyti visokias degalines ir kitokius naftos reikalus, iš esmės, kaip tam tikras ganėtinai savarankiškas Vilniaus Brigados filialas. Susitvarkė po kiek laiko ir reikalai su Daktarais.

Taigi grupuotė baigė veiklą apie 2003-2005, kai didelė dalis jos narių buvo išsodinta po kalėjimus, kita gi dalis iššaudyta, o nuo žudikų kulkų numiro ir patsai jos steigėjas ir ilgametis vadas.


Pipedijai žinomi Princai

Pipedija gi geriausiai žino šiuosius Princų narius:


Susiję gaujos ir filialai

Tarp kitų susijusių, šefuojamų ir filialinių Princų gaujų atskirai išskiriamos dar pora vėlesnių - tai Stanaitiniai, kurie išliko po to, kai didesnę Princų gaujos dalį išnaikino bei Vanaginiai, kurie dar smulkesni. Stanaitiniai dar ilgokai buvo stipresne gauja, kur lyderiavo buvę Princų nariai, ale ir tieji buvo išmušti teisėsaugos kokiais 2004.