Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Centro gauja

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

Centro gauja - viena iš senesnių Kauno gaujų, susidarė po to, kai buvo nušautas Ramaškė - Ramūnas Kuzminas. Siejama daugiausiai su vogtų mašinų verslu.

Skirtingai nuo daugumos kitų Kauno grupuočių, Centro gauja yra nepriklausoma, kaip ir Ramaškės gauja, davusi šiai gaujai pradžią. Sugeba išlikti savarankiška daugiausiai dėl didesnio gaujos narių intelekto bei to, kad visi jie sportininkai, daugiausiai - kovinių sporto šakų. O dar kartą šioji gauja buvo susieta su anokiais Meškiukais, katruos neapsikentę verslininkai gatvėse gaudė ir viešai numovę kelnes, lupo.

Tai čia dar labai kas įdomu, tai kad kažkokie vandalai bandė iš čionais visas informacijas pašalinti, kokios tik yra susijusios su Centro gauja, ne tik štą straipsnį pratrindami, bet ir kitus išredaguodami iš susijusios informacijos. Tai aišku, kad Pipedija visada informuos policiją.

Pipedijai žinomi įtariami gaujos nariai

Dar žr.