Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mercedes

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Jei jau norisi prabangaus mersiuko, tai yra ir variantų su paauksavimais ir svarovskiais, kad užtikrintų reikliausio kliento poreikius

Mercedes, o jei jau visai gražiai pavadinant, kaip pasikėlę šių mašinų savininkai mėgsta - tai būtų Mercedes-Benz. Vokiška markė, vokiška kokybė, pasikėlimo viršūnė, nors vienok mersų savininkai gal nežino apie tokią Daimler ar Rolls Royce, o galvoja, kad mersedesas yra kiečiausia, kas gali būt.

Išsyk pasakysim, kad yra ir visokių priešpriešų, mat nors Europa ir žino, kad Mercedes geriausia, kažkodėl Amerika galvoja, kad BMW yra geriau. Vienok jie klysta, nes kiekvienas taksistas žino, jog senas mersas yra ideali mašina, nes juo galima nuvažiuoti melejoną kilometrų be kapitalinio remonto. Ir čia jums ne mitas, o tikra teisybė, nes patvarumu seni mersai pasižymi labai išskirtiniu, kokiu nauji mersai jau pasidžiaugti negali.

Visi žino, kad Mercedes gamina ir visokias šiaip mašinas, ir sportines, ir kitokias, ir dar sunkvežimiai ten gaminami, ir visokie džipai, ir kažkokie šarvuočiai, ir gal netgi tankai. Nes gamykla rimta ir čia jums ne kokios nors vaikiškos pramogos, o tikras vokiškas autopramonės stebuklas.

Dar sklando legendos, kad štai rusai kopijavo savo rusiškas mašinas nuo visokių italų ir kitų prancūzų, o tuo tarpu nuo Mercedes kopijavo ne kas kitas, o prabangiausias Toyota padalinys Lexus, nes patys esą nesugebėjo. Tai čia gal tame galima įžiūrėti tiesos, nes tikrai neretas Lexus į Mercedes kažkuo labai panašiai atrodyti gali.

Čia jums ne koks fotošopas, o tikras ateities Mercedes, kurį firma žada tiems laikams, kai neliks naftos ir benzino, tai tokiomis mašinomis galėsit važinėt

Mercedes yra kiečiau už viską

Netgi seniausi mersai puikiai tarnauja jau pusę šimtmečio, o Afrikos džiunglėmis važinėja ne blogiau, nei kokie džipai ir kiti visureigiai bei tankai ir panašiai

Visi žino, kad mercedes yra kiečiausios mašinos, nes amžinos, negenda, prabangios yra ir brangesnės už kitas, taip kad geriausia nusipirkti brangų ir galingą mersą, o tada įsistatyt dujas ir važinėti bezdalais. Mercedes žvaigždė yra su trim spinduliais, taip kad vieni sako, jog reiškia komunistus be dviejų galūnių, ogi kiti čia įžvelgia pusiau paslėptą Dovydo žvaigždę, nes jai reiktų netgi dviejų mersedesų.

Teisybės dėlei čia turim pasakyt, kad kas varo ant mersedesų, tai yra krachaboras, varguolis ir marginalas, nes tik iš pinigų neturėjimo šitaip galima aiškinti. Padorūs žmonės važinėja mersais, nes žino savo vertę, o ji matosi iš mašinos.

Aišku, vokiškos mašinos nepaveda nieko, taip kad visokie Audi savininkai čia verkšlenti tegali, nes jie nebent tiuninguotis turi, o juos visvien durniais aplinkiniai laiko, nevertais būti gatvėse šalia mersedesų. Juo ba visi žino: tiuningas yra tiems, pas ką pimpalas per trumpas, o mersui tiuningo nereikia.


Žinomiausi Mercedes-Benz modeliai

Čia tokių keletą žinomiausių Mercedes-Benz modelių jums turime: