Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tiuningas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Tiuningas - tai kai visokie ten gėzai savo golfukus šūdinus apkarsto šūdais ir galvoja, kad iš tų šūdų gausis daugiau smarvės. Betgi kaip aiškėja, gaunas ne daugiau smarvės, o tik daugiau šūdo.

Gi žinoma, kad labiausiai tiuningus mėgsta visokie ten BMW ir Audi savininkai, nagi dar kažkiek ten visokie su Honda, tai iš to ir matosi, kiek entelekto turi. Tai paskui iš tolo tokio entelekto savininkai matomi pagal visokius užrašus ant mašinų, išspalvinimus beigi ant galo priklijuotas etažerkes ir visokias taburetes bei suoliukus, o naktį - dar ir pagal visokias neonkes, dažniausiai - žydras.

Gi klasikinis ir mažiausiai kenkiantis, bet daugiausiai grožio pridendantis tiuningas - tai užkabinti kokią nors gerą etiketę ant kokio nors šūdo, taip anasai šūdas įgyja magiškų savybių, netgis ir koks nors traktorius šitaip gali būti paverstas į tikrą bolidą.

Beje, pravartu žinoti patikrintą tiesą - nubrėžus dvi geltonas linijas (plotis - 3 cm, jas turi skirti ne mažiau kaip 2 centimetrai ir ne daugiau nei 6) per kapotą, golfuko variklio galia padidėja iki 15 procentų.