Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dovydo žvaigždė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Dovydo žvaigždė - tai tarpusavy sukryžiuoti trikampiai, todėl akivaizdus masonų simbolis, kadangi trikampiai visada žymi masonus.

Legenda sako, kad šitą Dovydo žvaigždę vietoje savo antspaudo naudojo kažkoksai žydų karalius Dovydas, kuris buvęs senovinės magijos adeptu, todėl užantspaudavęs kažkokią piktąją dvasią kažkur ąsotyje. Paskui sako gudrūs kažkokie archeologai XIXa. pabaigoje tą ąsotį iškasę ir paleidę klajot po pasaulį - taip atsirado visokie socialistai, o iš tų - nacionalsocialistai ir bolševikai, kurie ir sukėlė paskui II Pasaulinį karą, tai paskui prireikė visų pasaulo žydomasonų, kad pusę tų demonų sudorotų III Reiche, o paskui dar pusės šimtmečio, kad ir kitą pusę sudorotų Sovietų Sąjungoje, bet ir tai dar liko kita dalis kažkur Kinijoje, Šiaurės Korėjoje ir dar kažkur.

Taip kad Dovydo žvaigždė yra šventas ženklas, išsigelbėjimo simbolis, kuriuo ir reikia visus tuos netinkamus užantspauduot, o jei kas šituo piktinasi, tai yra tikras ženklas, kad šio antspaudo bijosi, o kodėl bijosi? O todėl, kad iš tų prakeiktųjų.