Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


BigBank

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Big Bank - tai irgi kaip ir kreditas, kuris siūlo visokias paskolas visiems norintiems, tačiau ne koks nors vietinis, o iš Estijos. Bet gal ir ne visai greitas kreditas, reik pripažint, nes kai paskaičiavom, tai 10 procentų metinių palūkanų, visgi tai dar ne koks loxotronas, o taip gal ir normaliai netgi, visai kaip kokie nors tikri bankai daro.

Žodžiu, jeigu turi kokį nors NT, kurį gali užstatyt, tai gal ir paskolą čia kaip nors gali pasiimt. Tai todėl čia visgi reikia skirt, kur metinės palūkanos, o kur mėnesinės, taip kad kai per daug neskiriam, tai ir nesusigaudyt galim...

Tai čia dar vadinasi bankas, nors išties tai nežinom, ar tai bankas, nesgi tikras bankas tai nežinom, kuo skiriasi išties, bet reklamų šito daikto tai pilna visur, lyg ne bankas būtų, o kokia greitų kreditų kontora.

Upd. Taigi jau pasiaiškinom ir dabar čia jums sakom, kad BigBank turi kokią tai licenziją, pagal kurią jis yra kaip ir bankas, o ne koks nors ten šiaip kontorėlė. Tai tame ir yra svarbiausiasis skirtumas nuo visokių ten greitų kreditų.