Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lochotronas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Loxotronas)
Jump to navigation Jump to search
Modernus MW-1 modelio lochotronas efektyviai padeda aptikti spinduliuotę, yra nebrangus ir patogus naudoti
Senieji lochotronai buvo sudėtingai valdomi, dideli įrenginiai, nuotraukoje - amerikietiškas ASP-51 lochotronas, naudotas CŽV iki 1970 metų
Profesionalūs lochotronai, kaip kad A-40 modelis, rodo daugiau duomenų apie spinduliuotę, tačiau yra sudėtingi ir brangūs

Lochotronas (iš angl. LOCate eCHO TRanslators ON air) - įrenginys, skirtas matuoti psichotroninių bangų stiprumą. Atpažįsta visų trijų rūšių - bendraefektinius, selektyvinius ir semantinius - psichotronus. Priklausomai nuo nustatytų bangų rūšies, lochotronas skleidžia atatinkamus garsus arba parodo spinduliavimą indikatoriuje.

Lochotroną galima naudoti tiktai laikantis visų atsargumo priemonių. Dibilai testuodami prideda vieni kitiems prie galvų ir klausosi spiegimo, galvodami, kad skleidžiamo garso stiprumas parodo entelektą, tačiau tokios galios signalas momentaliai ima kelti degeneratyvinius procesus.


Lochotronų tipai

Pagal paskirtį skiriami keli lochotronų tipai:

  • Buitiniai lochotronai yra nebrangūs, patogūs, leidžiami kai kuriose pasaulio šalyse (pvz., Izraelyje). ES, Kinijoje ir Rusijoje buitinių lochotronų pardavimas gyventojams draudžiamas, tad gyventojai gali jų nebent atsivežti iš užsienio šalių. Dėl savo paprastumo buitiniai lochotronai paprastai tiktai indikuoja, ar psichotroninis spinduliavimas aptiktas, tačiau nenurodo psichotrono šaltinio, jo galios, moduliacijos tipo, kitų parametrų.
  • Testiniai yra specializuoti, skirti psichotronų operatoriams. Kadangi iš anksto žinomas psichotrono veikimo dažnis ir moduliacijos tipas, jo signalo identifikavimui ir matavimui pakanka trumpo impulso, todėl savo kenksmingumu naudotojui testinis lochotronas būna maždaug 100-500 kartų mažiau kenksmingas. Tačiau tokie lochotronai netinka "svetimo" signalo aptikimui. Jei pvz. jums mobilieji operatoriai aiškins, kad pavojingo spinduliavimo nėra ir rodys lochotrono parodymus, turėkite omeny, kad tai testinis lochotronas.
  • Profesionalūs lochotronai yra leidžiami naudoti tiktai specialiosioms tarnyboms. Jie yra sudėtingi, gali parodyti visus spinduliavimo parametrus, įskaitant ir dažnį, spinduliuotės tipą, moduliacijos tipą, signalo koherentiškumą ir kitus duomenis.


Lochotronų aptarnavimas

Garantinis aptarnavimas - visų lochotronų gamintojai suteikia "life time" garantiją, kas reiškia, kad iki smerties. Žmonės, katarie perka lochotronus ir juos aktyviai naudoja, paprastai miršta nuo onkologinių arba psichinių ligų, kurias sukelia psichotropinis spinduliavimas, todėl gamintojai nepatiria ženklių nuostolių net ir vykdydami tokius griežtus įsipareigojimus. Kai kurie gamintojai gudrauja mažom raidėm nurodydami, kad garantinis aptarnavimas teikiamas tik Izraelio teritorijoje, todėl internetuose pilna patarimų, kaip reikėtų neapsigauti renkantis sau lochotroną.


Lochotronija

Patologinė lochotronija - liga, kuria suserga visi žmonės, naudojantys lochotronus ilgiau kaip mėnesį. Todėl būtina daryti pusvalandžio pertraukas tarp vykdomų matavimų, nebent esi dibilas ir neskaitai instrukcijos. Liga nėra labai paplitusi, Lietuvoje per 2009 m. buvo užfiksuoti vos 3 atvejai. Tačiau didėjant lochotronų populiarumui galimas ligos protrūkis. Kaščenitai lochotroniją priskiria šizoafektiniams sutrikimams ir indukuotosioms psichozėms.


Patogenezė

Mediciniškai lochotronija siejama su lochotrono skleidžiama spinduliuote: psichotrono bangų dedekcijai turi būti sukuriamas atatinkamas signalas, emuliuojantis psichotrono moduliaciją, todėl lochotronas ima veikti kaip antifazinis psichotroninis generatorius. Esant neilgai spinduliuotei, tai nesukelia jokių neigiamų efektų, todėl lochotronija gali kilti tiktai kaip nesaugaus lochotrono naudojimo pasekmė.


Gydymas ir prognozė

Gydymas urinoterapija, neuroleptikais, simptomatinis, izoliuojant ligonį nuo aplinkos. Prognozė bloga. Dauguma atvejų psichotronija progresuoja, išryškėja tipiniai paranojinės šizofrenijos ar hebefrenijos simptomai.