Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Degeneracija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Kadaise kažkokie naciai atrado, kad kas antras nacis yra degeneratas, nes serga kokia nors psichikos liga, o tada jau naciai atrado, ka greitai žmonija išnyks, nes viską užvaldys degeneratai

Degeneracija - tai nykus procesas, kurio metu prarandamas entelektas, o iki tol pagydomai atrodęs pacientas pasidaro jau ne koks normalus, o tiesiog degeneratas.

Dar kartais būna išskiriama fiziologinė degeneracija, bet tai jau specifinis atvejis. Dažnesnis gi - tiesiog kai žmonėms kokie nors psichikos sutrikimai kyla, bereiškiantys jog greitai pacientas pasiliks be smegenų. Kai be smegenų pasilieka, tai tokie jau ir būna degeneratai.

Yra dar tokia generalinė degeneracijos teorija, kurią tyliai propaguoja visi, kas tik mokosi Snežnevskio tiesų.


Degeneracijos istorija

Kadaise idėją apie degeneraciją iškėlė toksai Emil Kraepelin, kuris nagrinėjo šizofreniją ir atrado, kad toji galimai gali būti paveldima. O tada jau pas tą veikėją atsirado paranojiniai kliedesiai apie tai, kaip dėl visur plintančios šizofrenijos prasidės masinis vokiečių tautos degeneravimas ir visi greitai pasidarys degeneratais. Modeliu degeneracijos teorijai buvo paimta ne kas kita, o įgimto neurosifilio eiga.

Degeneracijos įrodymu tapo faktas, kad šizofrenija kyla dėl neaiškių priežasčių - vadinasi, kad paveldima, o jei paveldima, tai ir genetiškai perduodama, o tai reiškia, kad visur išplis ir visus užkrės, todėl greitai aplinkui tepasiliks ankstyvąja demencija sergantys silpnapročiai degeneratai.

Taip prasidėjo šiuolaikinės psichiatrijos pradžia, kuri galų gale išsivystė į garsiąją Aktion T4 programą bei gydomosios eutanazijos metodus.

Kadangi jau seniai įrodyta, kad esminis vangiosios šizofrenijos požymis - tai visokie iš normalumo ribų neišeinantys požymiai, o taip pat esminis latentinės šizofrenijos požymis - tai, kad nėra simptomatikos, tai reiškia, kad dauguma asmenų serga ankstyvąja demencija, o tai jau ya mokslinis faktas.

Šiuo metu degeneracija pasaulyje išplito taip smarkiai, kad kovoti su ja pasidarė beviltiška. Vieni dibilai aplink.