Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vladimiras Antonovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Gi va taip gi atrodo garsusai Vladimiras Antonovas, sėdintis krūtoje Snoro lizingu pirktoje tačkoje. Argi nepanašus į didįjį teisybės ieškotoją Čaką Norisą???

Vladimiras Antonovas - taigi turėjo šešiasdešimtkelisten procentus banko Snoras akcijų, o likusių daugiausiai - anoksai Raimondas Baranauskas. Tai štai dabar ir paaiškėjo, kad pasirodo bankas išvogtas, indėliai išvogti, visokios operacijos nelegalios, banke dingo 2 milijardai litų, šimtai milijonų indėlių, pridalinta blogų paskolų ir taip toliau.

Taip kad dabar jau už tai Anglijoje Vladimiras Antonovas pagautas kartu su Raimondu Baranausku, o kartu prasidėjo reikalai ir dėl Krajbanka reikalų, o Snoras nacionalizuotas, o Lietrytis tiktai loja dabar, kaip nekaltai iš jo atėmė banką, kuris pinigus nešė...

Tai dar čia pasakyti turim, kad Vladimiras Antonovas nėra šiaip sau kas, o yra garsaus Rusijos mafuko Aleksandro Antonovo sūnus, o tasai kitas Antonovas - tai besąs įkūrėjas anokios Konvers group, kuri kadais buvo berods siejama kažkieno su FSB reikalais bei tokiu paslaptingu Koncernu Sojuz, o pastarasis - su Vilniaus Brigada, jei tik čia nepripainiojom.

Tai gaunasi dabar taip, kad mauras padarė savo darbą, o dabar jau patapo nereikalingas, tai užtatai ir Rusijoje jau jo niekam irgi nereikia, tai pagalbos daugiau ir negaus.

Tai čia dar imta kalbėti, kad susidaręs yra keistas Snoro gynėjų sąrašas, kas ten yra tie Snoro gynėjai, kurie kelia visokių ten minčių.


Vladimiras Antonovas ir Jedinstvo

Dar buvo kažkoksai Vladimiras Antonovas, kuris buvo vienas iš Jedinstvo įkūrėjų, organizatorių ir vadų, tai dabar ir nežinom, ar čia šitas tasai patsai, kažkoksai kitas, nes nei apie vieną, nei apie kitą nieko aiškaus nerandam...