Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Prancūziškas bučinys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Prancūziškas bučinys, anot visokių nupypėlių - tai esą tiesiog laižiakas, kai sakant su liežuviu, gi išties tai gal ir su liežuviu ir gal ir bučinys tam tikra prasme, betgi išties, tai jau visai kiti dalykai, kai medicinoje tai užvadinama ne kaip kitaip, kaipo kunilingusas ir felacija, gi abipusiai vienu metu tai atliekant - tai jau poza numeris 69, taip kad čia jau kai sakant ne vaikams tokius dalykus žinot.