Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


69

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Romantiškas prancūzų atvirukas, kokius prieš kelis šimtmečius matomai žmonės vieni kitiems siuntinėjo - tikras meno kūrinys...

69 - pats gražiausias skaičius, koks tik gali būti. Aišku, dar gali būti ir 96, bet tai jau, atleiskite, sunku net įsivaizduoti - nebent balerinos su balerūnais taip sugebėtų...

O kiti sako, kad 69 arba šešdešimdevyni - tai plačiausiai žinoma poza, kurią plačiausiai taiko homoseksualai ir heteroseksualai. Jos esmė labai paprasta: vienu metu du "sekso partneriai" arba tiesiog pisokliai viens kitam čiulpia arba laižo, kol atsičiulpia arba atsilaižo. Jie visi žinoma yra pyderai, betgi tai ne tik populiaru tokiame pyderų pasaulyje, o dar ir malonu... Poros kartais tiesiog negali atsidžiaugti, kai moteris čiulpia vyro pimpalą, o vyras liečia moters papus. Tačiau vieną kartą jos papai neatlaiko ir bummmmm - sprogsta! O daugiau tame - nieko įdomaus. Su moralinėmis vertybėmis ši poza nieko bendra neturi, todėl ją vieningai smerkiai ir katalikai, ir musulmonai, ir net tikri šikniai, nemėgstantys susidėti su tokiais daikčiukais.