Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


69

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Romantiškas prancūzų atvirukas, kokius prieš kelis šimtmečius matomai žmonės vieni kitiems siuntinėjo - tikras meno kūrinys...

69 - pats gražiausias skaičius, koks tik gali būti, nes labai mielas. Aišku, dar gali būti ir 96, bet tai jau, atleiskite, sunku net įsivaizduoti - nebent balerinos su balerūnais taip sugebėtų...

O kiti sako, kad 69 arba šešdešimdevyni - tai plačiausiai žinoma poza, kurią plačiausiai taiko homoseksualai ir heteroseksualai. Jos esmė labai paprasta: vienu metu du "sekso partneriai" arba tiesiog pisokliai viens kitam čiulpia arba laižo, kol atsičiulpia arba atsilaižo. Šiais laikais internetuose labai gražu pasakyti "nice" ar "miela", kai pamatai kur nors skaičių "69".

Jie visi žinoma yra pyderai, betgi tai ne tik populiaru tokiame pyderų pasaulyje, o dar ir malonu... Poros kartais tiesiog negali atsidžiaugti, kai moteris čiulpia vyro pimpalą, o vyras liečia moters papus. Tačiau vieną kartą jos papai neatlaiko ir bummmmm - sprogsta! O daugiau tame - nieko įdomaus. Su moralinėmis vertybėmis ši poza nieko bendra neturi, todėl ją vieningai smerkiai ir katalikai, ir musulmonai, ir net tikri šikniai, nemėgstantys susidėti su tokiais daikčiukais.


Iš kur kilo pasakymas apie 69?

Po pasaulį pasakymas apie 69 išplito iš prancūzų kalbos, kur buvo žinomas dar XVIIIa., o labiausiai žinomas pasidarė, kai tokia trečiaeilė Prancūzų revoliucijos veikėja Anne-Josèphe Théroigne de Méricourt 1791 metais išleido knygą, pavadintą "Le Catéchisme libertin", (anglų kalboje ši knyga dažniau žinoma, kaip "The Whore’s Catechismus"). Tai vat toje knygoje autorė aprašė įvairias pozas, taip pat ir šitą, kurią taip ir pavadino - "69" arba "soixante-neuf", pagal posakį - "faire soixante neuf", kas išvertus reiškė "daryti 69".

Paskui jau iš tos knygos pavadinimas ėmė plisti kitose šalyse, anglų kalboje apie 1880 metus irgi pasidarė ganėtinai žinomas. Po to, kai pasaulyje įvyko seksualinė revoliucija ir apie seksą pradėta kalbėti daug atviriau, šitas pavadinimas pasidarė žinomas netgi ir plačiausiuose sluoksniuose, tad kokiais 1980 tapo tiesiog visai smagiu ir mielu tokio smagaus ir mielo užsiėmimo paminėjimu.

Vienas iš geriausiai žinomų ir kadaise pagarsėjusių šitų 69 paminėjimo atvejų - toksai Bryan Adams gabalas, išleistas 1984 ir besivadinęs "Summer of '69", kur dainuota apie meilę, muziką ir visokius hipių laikus, kartu duodant užuominą, kas ten išties vyko.

Dar žr.

Yra ir daugiau susijusių skaičių:

  • 96 - matyt kažkoksai atvirkščias
  • 6 arba šeši - vienas iš šitų
  • 9 arba devyni - kitas iš šitų