Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vegetarai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Vegetarai - tai tam tikra regis šiek tiek protaujančių žolėdžių rūšis, katrą kamuoja vegetarizmas. Priklauso žinduoliams ir kartu primatams. Jie taip pat dažnai kovoja už jiems giminingos rūšies, homo sapiens, teisę nevalgyti dvėselienos, kurią nesusipratėliai vadina tiesiog mėsa.

Svarbu nepainioti vegetarizmo su veganizmu: jei pirmasis tėra neurotinis sindromas, tai antrasis turi pilnaverčius vangiosios šizofrenijos požymius, atitinkamai pacientams taikytinos ir skirtingos gydymo priemonės.

Dažna vegetarizmo komplikacija yra plantofilija.

Bendra vegetarizmo ideologija

Vegetarai megsta dažnai ir daug šnekėti apie šios dvėselienos valgymo ypatumus, mėgsta moralizuoti ir gėdinti tai darančius, bei demonstruoti sau ir kitiems filmus apie tai, kaip ta dvėseliena gaminama. Nuo to jų tikėjimas žaliosios masės ir sojų nauda tik didėja. Dvėselienos gamintojų ir vartotojų nupirkti gydytojai įspėja, kad vegetarizmas gali būti kenksmingas sveikatai, mat tik mėsą valgantieji gauna reikiamų homo sapiens egzistavimui medžiagų, tačiau vegetarai reikšmingai atkerta, kad tų chimikatų galima pavartoti atskirai. Tiesa, daugumas tų chimikatų, pasirodo, gaminami iš mėsos.

Savų tiesų įrodinėjimu vegetarai yra giminingi žaliesiems, tolerastams ar šiaip pyderams.

Būtina pastebėti, kad žmonės, kurie tiesiog nevalgo mėsos, kitąsyk vegetarais nepatampa.

O šiaip apie mėsos valgymo naudą sužinojimui tiesiog galima pagūglinus susirasti "Armatūros" m-pe-trioškių...