Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pakistanas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Pakistanas - tokia šūdų valstybė, nes gana nemažai tų šūdų valstybių pasaulyje vis dar. Tai ir Pakistanas yra toksai. Pasižymi išskirtiniais papročiais, pvz., kad imti ir užmužti ką nors, jei tas kas nors yra, pvz., medikas, gėjus, krikščionis ar dar kuo nors įtartinas. Tai ne tokios senos buvo istorijos, kai persekiojo ir žudė medikus, kurie vakcinomis skiepijo žmones.

Vienok iš senesnių laikų Pakistanas dar žinomas tuo, kad tenai veisėsi visokia Al Kaida su visu Osama bin Ladenas priešaky. Ir čia nenuostabiausias dalykas buvo tas, kad pakolei tie patys Osamos islamistai skelbėsi, kad kovoja prieš bet kokį ištvirkimą, narkotikus (mat svaiginimasis draudžiamas islame) ir taip toliau, tuo pat metu jie augino heroiną, tiekė jį visai planetai ir iš uždirbtų pinigų pirkosi ginklus, gaminosi bombas ir paskui rengė visokius sprogdinimus.

Pakistanas, nors ir šūdų valstybė, turi atominę bombą. Gal dėl to ir turi, nes būdami visiškai skurdžia, menka ir atsilikusia šalimi, dešimtmečius visus pinigus kišo į tai, kad tą bombą pagamintų, nors čia pat iš skurdo, bado ir medicinos trūkumo mirė šimtai tūkstančių žmonių.

Tai nieko gero tenai nerasi matyt.