Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rotariatai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Rotary International Wheel.jpg

Rotariatai - tai veikėjai iš Rotary, kaip ir iliuminatai, bet tiktai viešesniame ir smulkesniame lygyje, tsakant, ne patys iliuminatai, o tiktai šiųjų matomai atstovai, nes žinia, kad iliuminatai su pašaliniais nedraugauja, laikydami visus tiktai savo vergais. Betgi kažkaip visuomenė turi būti valdoma ir įtakojama, tad ir iliuminatai nesnaudžia, sukurdami savo atstovų grupuotę visose šalyse, kur tik yra jų veikla - taip ir atsiranda įvairios pavaldžios grupės, diegiančios visuotinę proto kontrolę.

Rotary klubas įgauna naują svorį, kai paaiškėja, kad tarpum jo narių - visokie ministrai, ir netgi patsai Andrius Kubilius, Algirdas Šemeta, Arvydas Sekmokas beigi kitos politinės ir verslo įžymybės. Tad abejonės jau nekyla - ir Lietuva gali pasauliui pasigirti savo valdžios sąsajomis su iliuminatais!

Abejonių nekelia ir faktas, kad Rotary klubas - ne išsigalvojimas ir fantazija, o realus faktas, ir ne kartą teko mums su jo nariais bendrauti, seginčiais mažą ir gražų dantratinį ženklą švarko atlapuose - iš to juos galime ir pažinti.


Rotary klubo narių ir veikėjų sąrašas

Taipgi ta proga ir ponas Čyvas kartą ėmė ir paskelbė sąrašą (akivaizdžiai norėdamas nukreipti dėmesį nuo savo Sorošo pakalikų šaikos), kuriame rotariatai iš valdžios, kaip koks WikiLeaks savo bloge[1], taip kad ir mes čionais surinkom iš to sąrašo pavardes bei vardus ir surūšiavom:


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.