Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aurelijus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Šventas Aurelijau, globok mus ir gerink mūsų stilių

D.g. Aurelijus Katkevičius arba Tikėjimas arba Vklase - tai siauruose ratuose žinomiausias blogeris, netgi daugiau - blogosferos metras. Globėjas ir mokytojas. Nežinomas nykiems dibilams, marginalams ir kitiems. Labai panašus į Leonardą Da Vinčį. Trinasi su LJ, , yra absoliutus elitas. Ypač gerbiamas nekenčiamas indiferuojamas įvairių pseudointelektualų.

Upd. taigi Aurelijus Katkevičius ilgam buvo perbėgęs iš LJ į Google Plus ir užsispyręs nėjo į Facebook, bet tas Google Plus užsidarė, tai ir Katkevičius į Facebook atėjo...


Senos istorijos apie Aurelijų Katkevičių

Tai dar kažkada gi Pakso patarėju buvęs, jam visą PR padarė, tai šisai ir laimėjo rinkimuose. Ale betgi matyt, kad pinigų nepasidalijo gal, tai dabar ant visokių paksuolių piktas, tik nepasako...

Tai dar atradom, kad Aurelijus kažkur skundėsi, kad jam čia kritikos apie save trūksta ar tai dar kažko. Tai čia ir rašom: tavęs visi kritikuot bijo, nes tu su savo barzda kaip koks maniakas tylus ir užsimaskavęs, su tavim bendraudamas, nežinai, kada gausi peilį į nugarą!

O tai senoji LJ veikėjų karta Aurelijų atvirai kaltina, kad būtent šisai visą lietuvišką LJ sugadino, išperforuodamas visiems smegenis ir išu smagių buitinių blevyzgotojų visus paversdamas nykiais, nuobodžiais grafomanais, rašančiais kažkokias publicistikas. Dėl to kadais labai pyko toksai Malibas ir visa jo šutvė.

Dar vienas įdomus reiškinys yra blogosferoje susidaręs: kai tik koks nors blogeris pretenduoja į dvasingumą bei kokias nors aukštas moralines vertybes, tai būtinai įdeda pas save tarp skaitomų nuorodą į VKlasę, nes tokia nuoroda turi parodyti, kad jis yra dvasingas, išsilavinęs ir protingas. Itin būna gražu pamatyti, kai šitaip nuorodas į Aurelijų dėlioja kokie nors pusdurniai - pagal tai visada lengva atskirti, kur yra tikrieji neodibilai.

Taigi dabar liūdnas dalykas: Aurelijus užsidarė savo LJ ir rašinėja kur tais į Google Plus, kur banus visiems dėlioja, vos tik įtarimas kyla, kad kas nors intelektu nepasižymi...


Šiaip visokie kratiniai

Išlindo įdomūs gandai, kad pasirodo pusė Tilto gatvės Vilniaus Senamiestyje jam priklauso. O dvarelyje, kur turi kažkur nelabai toli nuo Vilniaus, dirba vergišką darbą už grašius kaimo žmonės. Dar pasirodo, kokiam tai Maskvos statytiniui Vikrorui Juščenkai užsakymus vykdo.