Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Grigaliaus kalendorius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Grigaliaus kalendorius buvo įvestas 1582 metais, ko pasekoje įvyko temporalinė chronoklazminė dirsrupcija ir kažkur prapuolė 10 dienų iš kalendoriaus. Tais metais po spalio 4 išsyk įvyko spalio 15, negana to, tai įvyko ne visame pasaulyje, o tik dalyje pasaulio šalių, kurios liko ilgam kalendoriškai atskirtos nuo kitų pasaulio valstybių.

Temporalinę chronoklazminę disrupciją patyrusios valstybės buvo šios: Lietuva, Lenkija, Italija, Prancūzija, Ispanija, Portugalija, o gal ir dar kokia nors viena-kita šalis. Jos po šio įvykio 10 dienų aplenkė likusį pasaulį ir kalendoriškai liko desinchronizuotos, nes likęs pasaulis dirbo pagal Juliaus kalendorių. Tuo tarpu atsiskyrusios ir temporalinę disrupciją patyrusios valstybės aplenkė likusią planetą laike.

Temporalinės disrupcijos metu dingo sekančios dienos:

Pipedija reikalauja, kad teisingumas būtų atstatytas ir valdžia mums apmokėtų už mūsų protėvių anuosyk negautas pajamas, įskaitant ir per šimtus metų susikaupusius delspinigius!

Turim dar pridėti, kad po to, kai Lietuvą okupavo Carinė Rusija, vėl buvo grąžintas Julijaus kalendorius, dėl ko Lietuva dar kartą patyrė krūvą problemų, bet Grigaliaus kalendorius vėl įvestas visoje Lietuvoje 1915 metų lapkričio 28 (t.y., lapkričio 15 pagal Julijaus kalendorių). Taip dar kartą pradingo keliolika dienų.