Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kalėdos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
O jei gerai elgsitės, tai ir Kalėdų Senelis jus aplankys su šventėm! Nuotraukoje matote Pipedijos Kalėdų Senį, tai nenorėtkite, kad pas jus šitas ateitų!

Kalėdos - tokia šventė kai gauni dovanų po papuošta eglute. Tipo dovanas nešiioja toks storas senis vadinamas Kalėdų seniu, bet čia netiesa. Gerai žinoma, kad ištirko tai niekas nenešioja dovanų, nes kas per dibilas nešios dovanas nemokamai ir dar visam pasaulį?

Visgi Kalėdos yra nebloga šventė, nes galima per ją pagerti ir akcijų kalėdinių būna parduotuvėse. O po Kalėdų dar geriau - daugelis prekių smarkiai atpinga, būna geri išpardavimai. Tad svarbu tik turėti šaltus nervus ir prieš Kalėdas niekam nepirkti jokių dovanų.

Nors, kai pagalvoji, tai nebesupranti, kuo Kalėdos skiriasi nuo velykų ar kokio helovyno. O tai, kad visos šventės suvienodėjo, terodo tai, kad paprasčiausiai nebemokame švęsti...

Dar čia norim pasakyti, kad turime jums ir siurprizų Kalėdų proga - štai kokį atradome senovinį gražų eilėraštį vaikams apie Kalėdas, tikras paveldas - "Kalėdaitis dėl mažų vaikelių".

Ogi kažkodėl Lietuvoje už Kalėdas žymiai populiaresnės yra Kūčios, per kurias visi išties ir susirenka ir švenčia. Gi Kalėdos tampa tiktai Kučių priedėliu, vangiu pratęsimu kitą dieną.