Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nirvius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Nirvius - garsusai redagtorius, suteikęs tikrą idėjinį veidą populiariausiam lietuviškam portalui, o taipgi ir #metal kanalo monstras IRC laikais. Antai dabar jau nereto užmirštas, visgi tapo pavyzdžiu, kaip gali pasiautėti įspūdingas trolis, pakliuvęs į žiniasklaidą.

Būtent šiojo išmonės dėka išpopuliarėjo garsiosios naujienos iš Rumunijos, o Ananova tapo vienu pagrindinių žinių teikėjų Lietuvai. Žanro klasikos šūkiu tapo Nirviaus paleista antraštė "Britanijos karalienė motina buvo išdezinfekuota nuo snukio ir nagų ligos". Straipsnis buvo vienas iš istorinių Delfi portalo topų, šita antraštė savo įspūdingumu nebuvo pralenkta iki šiol, netgi kai atėjo klikbaitų laikai.

Gi liūdna tai, bet graudu, kad dabarties laikais geltonųjų antraščių meistras, aplenkes savo išmoju visą lietuvišką bulvarinę spaudą, metė šį reikalą ir užsiima kažkokiais nykiais niekais, tapęs apgailėtinu vertelga.

Visgi, kaip sakoma, trolio pradėtas darbas rado tęsinį jau to ir nesuvokiančių durnalistų plunksnose - agonijos neslėpė Eglė.