Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gintarė Skaistė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Čia Gintarė Skaistė visa tokia žiūri į jus iš nuotraukos maloniu žvilgsniu.

Gintarė Skaistė - tai tokia seimūnė, iš TS-LKD. Ilgą laiką buvo kažkur Kaune kokia tai miesto tarybos nare, bet galų gale pakliuvo ir į Seimą, nes auga kaip politikė ir rodo aiškias tendencijas į didėjančią svarbą. Tai neabejotinai, kad priklauso dar ir feministinei konservatorių frakcijai, tai reiškia, kad susijusi su ta valdžia kažkokiais politiniais ar idėjiniais ryšiais.

Pipedija skelbia, kad geriau, kai daugiau sveiko proto politikų ateina į valdžią.

Dabar gi sklando gandai, kad Gintarė Skaistė bus prie Ingridos Šimonytės ministrų kabineto dar ir finansų ministre, tai jau matyt kad Finansų ministerija džiaugiasi.


Kažkokios neįdomios senos dėmės ar dėmelės

Kadangi mūsų tikslas dar ir senas dėmes ir dėmeles atrasti, tai čia irgi pakapstėm ir atradom. Gal ir nelabai daug, ir smulkios išties.

Seni gi gandai sako, kad Gintarė Skaistė visada buvo normaliu žmogum, ir nesąmonių pridarydavo, ir per daug nesisielodavo dėl to, ir neveidmainiavo. Tai kartą 2013 metais ji buvo pagauta vairuojanti su laipsniais, ta prasme, kad jei ir ne girta, tai išgėrusi, nes ką ten reiškia 0,8 promilės, nieko čia tokio[1]. Bet tai teisybės dėlei, niekuo nesis

O dar kitas skandalas buvo, kur visokie laikraščiai rašė, kad Gintarė Skaistė užgrobė kažkieno žemę. Tai paaiškėjo paskui, kad nei Gintarė Skaistė ten ką užgrobė, nei ką, o tiesiog jos uošvis ar tai kaip ten pavadinti gimines iš vyro pusės kažkokiuose dirvonuose pasodino kažkoko, gal burokų, o gal ir morkų ar pomidorų. Tai atvažiavo kažkokie tikrintojai ir nustatė, kad tenai kažkokie valstybiniai dirvonai, kuriuose pasodino ir paskelbė, kad viskas ten užgrobta. Tai paskui niekuo ir baigėsi, nes niekam neįdomios tos ropės, bulvės ir paprikos, nesvarbu, kas ten bebūtų augę. Bet kai kuri žiniasklaida nepasidrovėjo paskelbti Gintarę Skaistę žemės grobike[2].

Duokdie, kad ir mes tiek skandalų teturėtume...


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.