Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gintaras Visockas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tinklaraštininkas Gintaras Visockas
Senai jau Pipedijoj kabo tas tuščias laukas, užimtas Gintaro Visocko. Dabar jau proga apie jį ir parašyti...


Tinklaraštininkas

Kas nežino populiarijo interneto slaptai.lt! Jo autorius yra Gintaras Visockas (nuotrauka dešinėje). Video studijos - rankinės - muilinės kameros pagalba, paprastas tinklaraštis virto didžiuliu visokių pokalbių ir raštų archvu.

Pagrindinė to mintis - liguistas potraukis saugumui. Temose išnagrinėjamos neįtikėčiausios intrigos ir atskleidžiamos didžiausios paslaptys, iliustruojamos sąmokslo teorijos. (Ta proga Gintaras Visockas yra išleidęs net inkunabulą, atskleidžiantį užsienio žvalgybų veiklą ponepriklausonybinėje Lietuvoje Ir iš kur tik jis viską taip gerai žino...?

Precedentas

Įžūlusis Gintaras Visockas sukūrė teisnį precedentą, leidžiantį nuteisti bet kokį blogerį už bet kokią rašliavą, kuri gali būti ne taip interpretuojama statistinio skaitytojo. To sąvoką apibrėžė Teismas ir patenkino Jezersko skundą, neva teksuose yra šmeižto.

Gintaras Visockas tuojaus sės į kalėjimą, nes jam paskirta 33 000 litų bauda.