Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Australija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai dar kadangi Australija priešingame pusrutulyje, nei visi kiti žemynai, tai čia kaip spėja daugelis, galimai ten viskas aukštyn kojomis, tai yra žemyn galva, tai nuotraukos iš tų kraštų įdomios ateina...

Australija - taigi sala, o retas težino, kad tikras jos pavadinimas - tai Naujoji Olandija (kaip ir Niujorkas - buvęs Naujasis Amsterdamas), tik paskui ten ją kažkaip anglai okupavo ir atėmė iš Olandijos, tada privežė nusikaltėlių visokių melejoną, o paskui paskelbė, esą tai ištisas žemynas. Tai kažkokiu būdu, kadangis valdė kažkokias ten geografų draugijas kaip tik Britų Imperijos klestėjimo metais, tai ir paskelbė, kad tai ištisas žemynas.

Tai čia žinokit propaganda, kad Australija esąs žemynas, nes ne joks tai ne žemynas, o didelė sala, betgi mažesnė, nei Grenlandija, kuo galite įsitikinti kad ir į žemėlapį pažvelgę.

Australija taip pat svarbi ir matematiškai, nes kartą čia paleisti triušiai visam pasauliui parodė, kas yra eksponentinis augimas!


Australijos aborigenai

Dar Australija garsėja tuo, kad ten pilna visokių kengūrų, medūzų ir nuodingų vabzdžių, taipgi pilna ir visokių kitokių šposų. O dar pagal įstatymus dar prieš kelis dešimtmečius vietiniai laukiniai, kurie ten panašiai, kaip indėnai, tiktai juodi, nors ne negrai, o kaip ten kažkokie australoidai - atskira rasė, tai jie oficialiai pagal įstatymus buvo laikomi laukiniais gyvūnais, kuriuos netgi buvo leidžiama medžioti. Tai gavosi taip, kad pirma juos laikė pavojingais gyvūnais, tai už sumedžiojimą netgi duodavo premijas, o paskui jau premijų neduodavo, o paskui net įtraukė į vietinę Raudonąją Knygą, o jau tik dar paskui pripažino jiems žmonių teises. Tai jei čia netikit, tai galit pasitikrinti kitur, labai nustebsit, kad tai žiauri realybė.


Australijos gamta

Tai jau rašėm, kad tenai yra kengūros, medūzos ir panašiai. Tai dar pilna pelkių ir visokių geliančių vabzdžių ir nuodingų aštuonkojų. Betgi labiausiai garsėja Australijos pajūriai visokie, kur nuostabūs pliažai, krištolinis vanduo, o maudytis visiems draudžiama, nes vandenyje tiek visokių medūzų, kurios pačios nuodingiausios pasaulyje, kad dažnai būna taip, kad kiek žmonių į vandenį sušoka, tiek negyvų ir ištraukia paskui, jei neskaičiuosim tų, kurių lavonus suėda žuvys ir rykliai, dar neištrauktus.

Taip vat būtent Australijos pajūryje gyvena ir garsioji medūza Irukanji ar tai Irukandi, ar kaip ten ji rašosi, trumpai tariant, Irukandžio medūza, tai jos pagrindu yra sukurta tobuliausia psichiatrinio gydymo metodika - neuromediacinė terapija.

Australijos kultūra

Visa australijos kultūra yra žinoma tik iš vienos tenykščių imigrantų muzikinės grupės AC-DC, katra ten iš kažkokių lenkų, airių ir škotų susibūrė, o paskui, vos tik išgarsėjo, pabėgo į JAV, kitaip tariant tapo jau emigrantais...