Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Imigrantai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Imigrantai - kaip tik tieji, kur atvirkšti ir priešingi emigrantams, nes kaip žinia gi, emigrantai išvyksta, o imigrantai - atvyksta. Nors vienok čia prisipažinsim, kad dauguma lietuvių, įskaitant ir emigrantus su imigrantais, niekaip šitų dviejų dalykų neskiria, nes patys būna ir emigrantais, ir imigrantais vienu ir tuo pačiu metu.

Išties gi imigrantai Lietuvoje - taigi visokie atvykėliai, katrie dažniausiai tradiciškai būdavo iš kokios nors Rusijos ar Baltarusijos, nors paskutiniu metu jau ir iš Kinijos bei kokios nors Čečėnijos, Libano ir Turkijos atsiranda. Kaip ir įprasta pasaulyje, imigrantai nėra mylimi, anei gerbiami, nes tūlas lietuvis, pasiklausęs tųjų kalbų, nieko nesupranta ir nusprendžia, kad įtartini ir pasitikėjimo nekeliantys.

Vienok čia teisingumo dėlei pridėsime, kad emigrantai iš Lietuvos patys tampa imigrantais daugybėje kitų šalių, ypač kokioje Airijoje, Anglijoje, Vokietijoje ir kituose mieluose kraštuose, o kadaise tikra svajonių šalimis, traukusiomis net ne dešimtis, o cielus šimtus tūkstančių tautiečių, buvo JAV, Argentina ir Brazilija.

Senosios kartos lietuviai imigrantai tenai dar vadinami kaip dipukai, mat ryškiai politizuoti ir už Lietuvos laisvę, gi naujieji jau vadinami kaip ligeriai, nes neretai nieko nemoka, smegeninės tuščios ir išvis suvisam aiškūs yra dibilai. Taigi natūralu, kad vieni su kitais bendros kalbos jie neranda, tai ir nebendrauja.