Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žodis, kuris prasideda raide P ir baigiasi raide A

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai tokia spėlionė ir mįslė, koksai gi tas paslaptingas žodis, kurio neišdrįso pasakyti netgi patsai Prezidentas?

Žodis, kuris prasideda raide P ir baigiasi raide A, tačiau yra gal būt ilgesnis, nei žodis "politika" - tai anoksai žodis, kurį turėjo omenyje garsus Lietuvos prezidentas ir kitaip nusipelnęs veikėjas, visuomenininkas irgi politikas ir ekonomistas jo ekscelencija Gitanas Nausėda, kai kartą ėmė kalbėti apie tai, kaip tenai Gabrielius Landsbergis pasidomėjo, ar tikrai Diana Nausėdienė nesiskiepija ir kodėl čia taip vengia vakcinų.

Tai Gitanas Nausėda, tą nekaltą klausimą apie skiepus išgirdęs, baisiai pasipiktino, ir pareiškė, kad čia jau ne politika, o kažkoksai nepadorus žodis iš raidės P, pasibaigiantis raide A, bet ilgesnis. Ir taip to žodžio ir neįvardino[1].

Tai buvo paskui daug visokių kalbų ir spėlionių, kurios kelias dienas truko ir vis žmonės bandė išsiaiškinti, ką gi tasai Gitanas Nausėda turėjo omeny, kad nekaltas klausimas apie vakcinas jam sukėlė tokį baisų pasipiktinimą. Kai kurie netgi spėliojo, kad gal raidės jam susipainiojo, o gal ir žodžio ilgis, o gal ir visai jis neaišku ką norėjo pasakyti, todėl ir pasakė kažką, kas jam pasirodė išdidu ir paslaptinga, kaip ir pridera narcizams. Ir galų gale taip ir liko visa tai paslaptis, nes atvirai pasakyti, kokį žodį norėjo pasakyti, gerbiamas jo ekscelencija Prezidentas neišdrįso, nes pabijojo ir nepasakė. Todėl mįslė ir gaunasi iki šiolei dar neįminta.

Štai tokių spėlionių aptikome internetuose apie tai, koksai žodis prasideda raide P ir baigiasi raide A, o be to, galimai yra ilgesnis, nei žodis "politika". Tuos paslaptingus žodžius čia pateikiame ne eilės tvarka, o randomu, nes taip jau ir suradome:

Galimai kažkuris iš šitų žodžių, o galimai ir koks kitas žodis gerbiamam Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai matomai susiasociavo su žodžiu "politika". O gal netgi ir ne vienas toksai žodis, o visi keletas arba netgi išvis visi pavardintieji, nors gal ir nei vienas, nes gal ten koks nors per daug baisus žodis, kurio netgi ir Pipedija nežino. Siaubas tiesiog.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.