Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Poliamorija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Poliamorija - tipo, kai kelis ar kelias myli ir negali išsirinkti, su kuo čia būti, tai bandai su visais ar su visomis. Bet visvien tipo šitai yra tokia meilė ir taip toliau, o ne šiaip sau noras tiesiog pasipisti, nes pistis tai nėra dvasinga, nors aišku, irgi būtų ne pro šalį. Žodžiu, kaip tai visai pistis poliamorija tai derinasi.

Tai žodžiu, tai su vienu ar viena, tai su kitu ar kita, bet nei šen, nei ten. Jūs čia jau gal apsispręskit.

Nelabai kas gali paaiškinti, kuo realiai skiriasi poliamorija nuo svingerių, bet patys poliamorikai aiškina, kad svingeriai yra negeri ir netinkami, o tik vieni kitus išnaudoja, o štai poliamorikai yra geri ir tinkami, o vieni kitų neišnaudoja. Kaip ten išnaudoja ar neišnaudoja - tai neaišku, bet matyt čia taip yra, kad jei būsi svingeris ir būsi moralus, tai reiškia, kad būsi poliamorikas, kažkaip taip!

Čia Pipedija dar turi moksliškai jums pridėti, kad pats žodis "poliamorija" yra kalbinis absurdas ir nesąmonė, nes negalima tarpusavy jungti žodžių iš graikų kalbos ir lotynų kalbos. Todėl turi būti arba "multiamorija", arba "polifilija". Jūs gal čia jau apsispręskit.