Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šaltiniai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Šis straipsnis yra apie informacijos šaltinius vikipedijoje. Apie vandens šaltinius skaitykite hm bbž kur eikit į google ir susiraskit kas jums čia - 118 informacija?

 Wiki waste.jpeg  ČIA YRA SKYDELIS
Skydeliai vardan skydelių: Pedivikijos redaktoriaus kelias.
TANKAS
(po to įdėkit kokią normalią nuotrauką apie šaltinius, ok? Aš neradau jokios kur tiktų bet iliustruoti reik - red. past.)
irgi nieko nerandu px paliekam šitą kol kas -- 19:41, 2010 balandžio 4 (UTC)

Šaltiniai tai čia vikipedijoje kai rašai reikia tokius nurodyti, tipo, iš kur žinai tai ką rašai, ar kažkaip panašiai.[1] Tai dauguma vikipedijos redagtorių patys gerai nesupranta kam jie reikalingi ir kas čia išvis per išsigalvojimas. Ale deda juos dėl sekančių priežasčių... nu ta prasme aišku daug kas nei nededa, o jei ir deda tai deda skersą, bet katrie deda nuorodas į šaltinius tai deda dėl sekančių priežasčių...

Skyrelio pavadinimas

  • Bo adminai taip liepė
  • Nes angliškoje vikipedijoje irgi taip daro
  • Ispaniškoje irgi kartais
  • Straipsnis krūčiau atrodo
  • Nes visi taip daro
  • Kad įrodyt jog neišgalvotus dalykus rašo.

Apie paskutinį punktą galime pasakyti tiek kad tokių žmonių vikipedijoje išviso buvo gal keturi, jų nuomonės kiti nepripažino ir išvis laikė kokiais tai keistuoliais ir dabar jau daug jų (kokie trys) nebėra vikipedijoje.

Tai dar buvo įdomiausia kai pradėdavo dėti šaltinius į kitų kalbų vikipedijas, pvz. kas nors parašo kad Vytautas Landzbergis yra neabejotinai ateivis iš kosmoso, iš pradžių į čičimekų vikipediją, po to į lietuvišką ir įdeda dar nuorodas į šaltinius, vienoje į kitą. Tai čia pipedija savikritiškai pastebi, kad anuo metu vikipedija buvo gerokai juokingesnė už pipediją. Ale paskui ši praktika liovėsi, o mes irgi susiėmėm, todėl dabar pipedija vėl šiek tiek juokingesnė už vikipediją.[2]

Skyrelio pavadinimas 2 (nepamirškit pakeist prieš publikuodami bo kiaušus nurausiu. - red. past.)

Dar kitą kartą būna kad parašo kas nors kokią nors nesąmonę, pavyzdžiui, kad Vytautas Landsbergis yra ufonautas iš kosmoso, ir įdeda tipo šaltinį. (Kodėl Vikipedija taip ant to Landsbergio užsiciklinus? Liguistai atrodo. - red. past.) O tame šaltinyje iš tiesų nerašoma, kad Landsbergis yra ateivis iš kosmoso, išvis gal nei neužsimenama apie Landsbergį. (Nu tai aišku nerašoma, Landsbergis nėra gal ateivis iš kosmoso, nu bent jau aš taip manau. - red. past.) Kadangi niekas nesivargina tikrinti tų šaltinių tai ir sueina bet kokia nesąmonė. Tarsi jų nei nereikėtų, gali rašyti kokius nori briedus svarbu nepamiršti skaičiuko gale pridėti[3] ir viskas atrodys solidžiai. Ale kelis kart vis tik buvo pagauti už rankos redagtoriai, dedantys net ir išgalvotus šaltinius.

Pipedija geriausia

Pipedija tuo tarpu yra visai kas kita, čia gerai žinome kam tie šaltiniai reikalingi ir paikystėm neužsiimam. Pipedijos triūsas ir atsakingumas buvo įvertintas 2007 m., kai gavome tarptautinį žurnalistikos apdovanojimą "Auksinė antis" už tiksliausius faktus.[4]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.