Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Leo Lenox

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai ši stovyla, patapusi pas Leo Lenox avatarke, kadais buvo vandalų suvandalinta tautinėm spalvom grubiai nudažant, tai buvo ginčų, ar nepadarę to kokie rastamanai, nes spalvos narkomaniškos esą, tačiau policijos pradėtas tyrimas užstrigo, nes amerikonų policajai matomai neapsišvietę...

Leo Lenox - anoksai gi blogeris, katrasai netikras, o akmeninis, nes jį taip Baltasis Vaiduoklis pavadino. Pastarasis besąs popistas, taip kad čia aiški konfrontacija su kitomis platformomis ir diskriminacija akivaizdžiai.

Dargi išties tasai Leo Lenox gyvenąs kažkur tais Niu Jorke, taip kad JAV ir sėdintis priešais pat viešąją to miesto biblioteką. Taip kad viešojos viešosios bibliotekos sargas akivaizdžiai. Todėl ir turim užsiduot dar klausimu, ką tai mums reiškia, jei žodis "biblioteka" susideda iš kažkokio ten neaiškaus žodžio su priesaga "-lio-" ir galūne "-teka" ir ką tai čia reiškia, jei šitas dalykas saugomas dabar. Tai žinokit, kažkokia nenormali etimologija!

Dargi garsėja šis blogeris, kaip darbuotojų teisių gynėjas, taip kad matomai koks nors profsąjungos veikėjas ar išvis anarchistas, tačiau turintis gilią pagarbą įvairiuose akademinės visuomenės sluoksniuose beigi tarp kokių tais žurnaliūgų.

Kiti gi sako, kad nei velnio jis ne amerikonas, o tiktai kokia tais merga - VDU doktorantė... O dar kiti gandai neabejoja: čia juk yra garsusis Leonidas Donskis, užsimaskavęs savo blogą visokiais slapyvardžiais, idantinai galėtų teisybę visiems į akis rėžt.


Dar žr.