Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Baltasis Vaiduoklis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Sudarkytą savo nuotrauką įdėjęs, galvoja, kad niekas nepažins
Aiškus dalykas, kad slapyvardžio pasirinkimas čia aiškus: svajodams apie turtą, nelaimingas dėstytojas užsimanė Rolls Royce mašinos, bent jau pasvajojimui, kas verčia spėti apie išplitusias kyšininkavimo praktikas akademinėje visuomenėje, kai studentai yra verčiami mokėt už mokslą

Baltasis Vaiduoklis - jūs pažiūrėkit, akademikas rašo blogą, o dar vadinas kažkodėl keistu slapyvardžiu. Spėjamai gandų gi ne kas kits, o galimai patsai Tadas Kavolis, mat susietas keistais sutapimais - ir temos kažkokios dvasingos, ir jo avatarkėje plaukai ilgi pavaizduoti, ir bloge pasiskelbė, kad kažkokį mokslinį darbą rašo, kai Kavolis rašė, ir jau paskum bloge parašė, kad jau baigė, kai Kavolis baigė, o paskui dar iš blogosferos dingo kaip tik tada, kai Kavolis buvo pridaužytas strypais, o kai paskui atsirado, tai jau kažkoks suvargęs visai pasirodė, o dar ir kažkokios ten nerišliai antropologinės temos vis lenda.

Be abejonės, kiti sako, kad čia durnu reik būti, kad tokius asmenis sutapatinti, o ypač dar prisigalvot, kad Zeppelinuso kartą prakeikti popistai galėtų ką nors bendra turėt su nacionalistais, nes įtikėtina, kad čia kažkoksai tiesiog metaliūga su ilgu plauku nuotraukoje matomas, o tai jau reikštų, kad tiesiog anarchija ir dvasinis smurtas, galimai netgi NLP.

O gi vat štai kaip iš tikro čia realybė šviečias - kapitalistiniai Helovyno pokštai gadina Lietuvos kultūrą, įteigdami per mokslą mums vartotojiškumą ir fiksuodami absurdiškus vaizdinius, panaudojant nelegalų NLP, taip kad galit pasiklausti, kokie egzpertai ruošė šitą globalizmo iniciatyvą mūsų Tėvynėje

Anaipgi dar spėjimai sako, kad išties Baltasis Vaiduoklis esąs tiktai ne kuo kitu, o kažkuo iš kalbininkų, visai net ne iš Kauno, o priešinggai ir atvirkščiai - Vilniuje veikiantis VU koks tai doktorantas, prisitaikęs prie sistemos taip, kad griauna dabar ją iš vidaus, regzdamas kažkokias ten gudrias operacijas, nukreiptas prieš lietuvių kalbą ir VLKK.


Neabejokime tačiau, kad užsislapstinimai čia ne veltui, o magija ir mistika dvelkianti pravardė netgi leidžia įtarti, kad šitas žmogus bus kaip nors susietas su kokiais nors sektantais.

Dar žr.