Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vytauto Didžiojo Universitetas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš VDU)
Jump to navigation Jump to search
VDU herbas

Vytauto Didžiojo Universitetas, kartais nekurių nepagarbiai vadinamas Visiškų Dibilų Universitetu (VDU) - garsi aukštoji mokykla, kur nemažai matyt negeranorių visaip iškeikt norėtų, nes yra sugižėliai ir nemoka džiaugtis, kai kažkas sugeba daugiau pasiekti. Kai kurie tokie sako, kad čia toks durnynas visiškas Kaune, kur vieni lochai mokinasi ir nixuja neišmoksta, nes yra visiški atsilupėliai dibilai. Toks visai kaip MRU, tik kad Kaune gi stovi.

Dar savo laiku VDU pagarsėjo dėl to, kad tenai žymusis Tautvilas Kavolis doktorantūrą darė, taip kad prieš šios mokslo įstaigos doktorantūrą ir buvo įvykdytas pasikėsinimas. Taip kad pagarbos verta įstaiga, jei jau už mokslą visokie antifa ir kiti komunistai netgi mokslininkus nori žudyt.

Kažkokie bedvasiai studentai apie Vytauto Didžiojo universitetą meluoja

Universitetas yra teologinės pakraipos, bet tai iš esmės px, nes iš esmės viską lemia babkės, o ne žinios (nu neskaitant kelių dėstytojų - priekabiautojų.

Taipogi VDU vienintelis Lietuvoje yra pagarsėjęs tokia tai informatikos dėstytoja kurios pavardės nenorime rašyti teisiniais sumetimais (bet vardas Danguolė). Bet pavardės nerašysim nes einanx jei sužinos kad parašėm ragai bus, kai kurie iš mūsų dar mokosi VDU (Gintautas Bužinskas ir Egidijus Vareikis ir dar kai kurie) tai nenorim pyktis su ja.

Remiantis įvairaus pobūdžio patirtimis galima būtų teigti, kad šioji įstaiga - tai įprastinė žemiškoji pletkyno (apimant visus hierarchiškai sustyguotus lygmenis) bei kurvyno (taip pat turint galvoje visus hierarchinius soc.niuansus) samplaika. Na, kas netingi, vienaip ar kitaip šioj skylėj ir sukasi.