Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vilniaus rajonas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Vilniaus rajonas - tai tas, kuris aplinkui Vilnių, bet nėra Vilnius. Sostinė gi to Vilniaus rajono visvien kažkur Vilniuje, dargi beveik miesto centre - prie pat Kalvarijų turgaus. Nes matomai nors ir Vilniaus rajono valdžia, bet patys tai rajone gyventi ir būti nelabai norėtų. Vis prie Vilniaus, prie sostinės labiau traukia.

Kadaise sovietai, nujausdami, kad artėja Lietuvos Nepriklausomybė, norėjo sukurti Vilniaus krašto autonomiją, tai ją organizavo su sostine kažkur Naujojoje Vilnioje. Vienok suorganizuoti nepavyko, bet kai kurie veikėjai iš Jedinstvo gana ilgai dar buvo aktyvūs ir vis bandydavo kažką kažkuo agituot.

Dabar gi jau Vilniaus rajonas po truputį keičiasi, kad ir labai besipriešindamas kažkaip. Po truputį iš Vilniaus į aplinkines vietoves keliasi gyventojai, taip kad keičiasi ir sudėtis, ir kai kurie sako, kad gana greitai persivers čia situacija iš lenkiškos į lietuvišką. Visgi kol kas dar LLRA šitame rajone pirmauja vienareikšmiškai, tad ir merai merauja kitokie, nei kitur.


Vilniaus rajono merės

Gi dar žymus šitas Vilniaus rajonas tuo, kad čia vis merės moterys būna, ir tiktai dvi: